•  

  Władimir Vege Putin prezentuje "CZARNOBYL":

  HBO KŁAMIE

  - Reaktor jest niestabilny!
  - Proszę trzymać się instrukcji testu i wyłączyć reaktor, test nie jest ważniejszy niż
  bezpieczeństwo mieszkańców Prypeci.

  TAK BYŁO NAPRAWDĘ, HBO KŁAMIE

  - Co się stało?
  - Chyba sabotaż amerykanów, widziałem przez okno uciekającego przez ogrodzenie czarnoskórego mężczyznę z jarmułką i napisem CIA na plecach.

  SCENARIUSZ NAPISANY WRAZ Z ŻYJĄCYMI OPERATORAMI 4 REAKTORA, KTÓRYCH HBO POMINĘŁO

  JANUSZAJEW CHABIOROW jako Diatłow
  - Poszukujemy operatorów myślących samodzielnie, trzymających się procedur, u nas nie ma kumoterstwa, kolesiostwa i nacisków jak na zachodzie, praca spokojna, bez nadgodzin, multisport i kiszonkowe piątki

  czarna plansza, głos dyrektora elektrowni
  - Niech rzecznik elektrowni odpowiada rzeczowo o zasięgu skutków awarii, niech ludzie wiedza by pozamykali okna i łykali tabletki jodowe.

  W 1986 ROKU AMERYKANIE ZNISZCZYLI NAM REAKTOR

  BOGUSŁAWOW LINDOW jako Scherbina
  - No jest dziura w reaktorze, używając helikopterów wrzucamy do środka piasek, bor i ołów ale amerykanie z satelitów podrzucają w beczkach rozżarzony uran, Na beczkach jest napisane Армия Соединённых Штатов Америки

  KATARINA WARNKOW jako Ludmiła Ignatenko
  -hahahaha, z takim opalonym jak z urlopu w Soczi to się jeszcze nie całowałam hahahaha

  AGNESTINA DYGANTOW jako Ulana
  - Pręty kontrolne kupione na zachodzie w sklepie z prętami kontrolnymi okazały się wadliwe, napisane było na nich, że końcówki nie zawierają grafitu a one go zawierały, są na nich amerykańskie odciski palców, za bardzo im zaufaliśmy, zrobili to celowo.

  TOMASZOW AUSCHWITZOW jako Fomin
  - Sitnikow, proszę cię, nie upieraj się przy tym by wychodzić na ten dach! Czemu się nie słuchasz? Jesteś pewnie szpon w zmowie z amerykanami! To ty celowo zawyżyłeś odczyty!

  PIOTROW STRAMOWSKOW jako żołnierz
  - Chciałbym oświadczyć, że KGB owszem szuka amerykańskich szponów w załodze elektrowni, ale starając się nie przeszkadzać w likwidacji skutków zamachu. Współpraca jest spokojna i nieskazitelna. Protokoły są ogólnodostępne dla wszystkich. Nie mamy nic do ukrycia.

  ANDRZEJOW GRABOWSKOW jako strażak
  - Dowódca dał mi krem z filtrem ale się nie posmarowałem, teraz od opalenizny mi skóra schodzi,, strażacy co się posmarowali wyszli już do domu, a mnie kapią w maślance i kefirze, straszna ta choroba popromienna.

  W KINACH

  JANUSZAJEW CHABIOROW
  - Jest stabilnie, wyrażamy głębokie zaniepokojenie faktem incydentu, ale dlaczegoż by drążyć?

  #czarnobyl #heheszki #rosja #film