•  

Władimir Vege Putin prezentuje "CZARNOBYL":

HBO KŁAMIE

- Reaktor jest niestabilny!
    - Proszę trzymać się instrukcji testu i wyłączyć reaktor, test nie jest ważniejszy niż
    bezpieczeństwo mieszkańców Prypeci.

TAK BYŁO NAPRAWDĘ, HBO KŁAMIE

- Co się stało?
    - Chyba sabotaż amerykanów, widziałem przez okno uciekającego przez ogrodzenie czarnoskórego mężczyznę z jarmułką i napisem CIA na plecach.

SCENARIUSZ NAPISANY WRAZ Z ŻYJĄCYMI OPERATORAMI 4 REAKTORA, KTÓRYCH HBO POMINĘŁO

JANUSZAJEW CHABIOROW jako Diatłow
    - Poszukujemy operatorów myślących samodzielnie, trzymających się procedur, u nas nie ma kumoterstwa, kolesiostwa i nacisków jak na zachodzie, praca spokojna, bez nadgodzin, multisport i kiszonkowe piątki

czarna plansza, głos dyrektora elektrowni
    - Niech rzecznik elektrowni odpowiada rzeczowo o zasięgu skutków awarii, niech ludzie wiedza by pozamykali okna i łykali tabletki jodowe.

W 1986 ROKU AMERYKANIE ZNISZCZYLI NAM REAKTOR

BOGUSŁAWOW LINDOW jako Scherbina
    - No jest dziura w reaktorze, używając helikopterów wrzucamy do środka piasek, bor i ołów ale amerykanie z satelitów podrzucają w beczkach rozżarzony uran, Na beczkach jest napisane Армия Соединённых Штатов Америки

KATARINA WARNKOW jako Ludmiła Ignatenko
    -hahahaha, z takim opalonym jak z urlopu w Soczi to się jeszcze nie całowałam hahahaha

AGNESTINA DYGANTOW jako Ulana
    - Pręty kontrolne kupione na zachodzie w sklepie z prętami kontrolnymi okazały się wadliwe, napisane było na nich, że końcówki nie zawierają grafitu a one go zawierały, są na nich amerykańskie odciski palców, za bardzo im zaufaliśmy, zrobili to celowo.

TOMASZOW AUSCHWITZOW jako Fomin
    - Sitnikow, proszę cię, nie upieraj się przy tym by wychodzić na ten dach! Czemu się nie słuchasz? Jesteś pewnie szpon w zmowie z amerykanami! To ty celowo zawyżyłeś odczyty!

PIOTROW STRAMOWSKOW jako żołnierz
    - Chciałbym oświadczyć, że KGB owszem szuka amerykańskich szponów w załodze elektrowni, ale starając się nie przeszkadzać w likwidacji skutków zamachu. Współpraca jest spokojna i nieskazitelna. Protokoły są ogólnodostępne dla wszystkich. Nie mamy nic do ukrycia.

ANDRZEJOW GRABOWSKOW jako strażak
    - Dowódca dał mi krem z filtrem ale się nie posmarowałem, teraz od opalenizny mi skóra schodzi,, strażacy co się posmarowali wyszli już do domu, a mnie kapią w maślance i kefirze, straszna ta choroba popromienna.

W KINACH

JANUSZAJEW CHABIOROW
    - Jest stabilnie, wyrażamy głębokie zaniepokojenie faktem incydentu, ale dlaczegoż by drążyć?

#czarnobyl #heheszki #rosja #film