Wpis z mikrobloga

O ja p*erdole XD To nie jest nawet #ateizmlekkouposledzony to jest poziom wyżej
Organizacje ateistyczne - mają wyjeb*ne na bezdomnych
Państwo - też
Kościół - nie ma i pomaga

HURR DURR RELIGIJNA INDOKTRYNACJA XDDDD! Zobaczcie jakie to jest chore, nie założy własnych łaźni, lepiej ZDELEGALIZOWAĆ KATOLICKIE ŁAŹNIE! I te argumenty wskazujące, że nigdy nie pomagała bezdomnym

Nie przyjmują pijanych - Tak! Bo są często agresywni i ciężko nad nimi zapanować, takich daje się na izbę wytrzeźwień ¯\_(ツ)_/¯
Wsparcie religijne - Badania wykazały, że praktyki religijne pomagają osobą religijnym w powrocie do zdrowia, nigdzie nie ma sugestii, że CARITAS zmusza do nawrócenia się. Tam samo kaplice w szpitalach są dla chętnych

Generalnie #bekazpodludzi #bekazlewactwa #neuropa #gimboateizm #4konserwy #bekazkatoli #bekazateistow
P.....5 - O ja p*erdole XD To nie jest nawet #ateizmlekkouposledzony to jest poziom w...

źródło: comment_1581430518OpHGKNpgwfA37tOBnSwBci.jpg

Pobierz
  • 23
ale laska trochę racji ma


@RageKageDwa: Nie ma racji. Ta narracja to jej osobisty wymysł. Jeśli już to korzystający zobowiązani są do pomocy i
pracy na rzecz noclegowni (ale nie zawsze). Nikt tam nikogo na siłę nie nawraca.
Nie boli ją to, że żadna inna organizacja nie prowadzi takich miejsc tylko, że to Caritas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wolę być brudna niż zgwałcona

jedyny gwałt jaki tu
@veldrinn: Pytanie jak ten Caritas ta kasa gospodaruje. Bo dostaje hajs od panstwa na ta dxialalnosc i pytanie czy na pewno dobrze ta kase wydaje. Znajac "katolivkid milosierd ie" zwlaszcza do kasy to bylbym tu mocno sceptyczny. Znane sa te ociekajace kasa "osrodki caritasu". Ciekawe kto i na jalich zasadach ich uzywa i za czyjo kase byly zbudowane...
@PDCCH: Jak każda fundacja zobowiązany jest do corocznego przedstawienia raportu z wydatkowania środków fundacji (sprawozdanie finansowe). Sprawozdanie musi być publikowane i ogólnodostępne. W wypadku takich fundacji (nie tylko Caritas, ale innych jak np Klinika Budzik czy Zdążyć z Pomocą) dotacje zapewniają tylko część potrzebnych funduszy wiec nie jest to "państwowy etat".
@Pol12345:

Organizacje ateistyczne


Przepraszam ja cię kurna bardzo ale jakie organizacje??
Jest coś takiego wogóle? ty weź mi powiedz na jakiej zasadzie jakaś organizacja jest ateistyczna? Co sami ateiści się w niej udzielają? (oczywiście po apostazji co by mieć pewność)
Nie pomaga wieżącym? Czy jak?
Bo kurna pierwsze słyszę.

Jedziemy dalej, jeśli dany obiekt jest finansowany z budżetu to powinien być świecki, Polska w dalszym ciągu oficjalnie jest państwem świeckim, (całe
nie powinno tam być warunku "przyjmowania Jezusa" jako koniecznego do spełnienia jeśli chce się skorzystać

centrum propagandy katolickiej? Prysznic to prysznic, a nie konfesjonał. Jak ktoś się chce pomodlić, to niech idzie do kościoła


@RageKageDwa: @movsd: no nie wiem, ja tam z tego cytatu wyczytałem, że mają pod ręką różańce i biblie, a nie że jest to obowiązkowe. Ktoś zechce skorzystać, to skorzysta, nie to nie.
Łaźnie i schroniska nie
Badania wykazały, że praktyki religijne pomagają osobą religijnym


@Pol12345: Badania wykazały, że praktyki religijne mają fatalny wpływ na ortografię. Badacze jak przyczynę tego zjawiska wskazują zbyt dużą ilość słuchania bajek, a zbyt małą czytania słowników.
@movsd tylko z tym pomaganiem bezdomnym nawet za publiczną kasę to nie jest tak że są kolejki chetnych ktorzy za mninmalną albo mniej chcą ryzykować swoim bezpieczeństwem i zajmować się bezdomnymi. Sama kasa.nie rozwiązuje problemu, jeszcze musisz znależć ludzi ktorzy tą pracę będą chcieli wykonać. Ja bym nie poszedł do takiej obsługi laźni dla bezdomnych nawet za średnie pieniądze i odradzałbym to znajomym z uwagi na bezpieczeństwo dlatego jeżeli na tym kk
@Pol12345:

Bo byłem głodny , a daliście Mi jeść ; byłem spragniony , a daliście Mi pić ; byłem przybyszem , a przyjęliście Mnie ; byłem nagi , a przyodzialiście Mnie ; byłem chory , a odwiedziliście Mnie ; byłem w więzieniu , a przyszliście do Mnie ". Wówczas zapytają sprawiedliwi : " Panie , kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie ? spragnionym i daliśmy Ci pić ? Kiedy widzieliśmy