Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Jedziesz pociągiem (KŚ) i myślisz że nic cię nie spotka, a tu wbija grupa 4 osób kombinują żeby usiąść. Kombinują czy 3 koło mnie i jedna obok, czy może parami.

Wtedy wstaje ja, cały na biało i mówię "to ja się przesiądę będzie wam łatwiej" z uprzejmym uśmiechem i siadam obok.

Mina ich bezcenna... Dosłownie error 404 i ledwo wydukali dziękuję.

Co z wami społeczeństwo, wystarczyło zapytać.

#pkp #podroze #czujedobrzeczlowiek
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@starypijany123: dziękuję.

@Jaracz_Joint: to z wami społeczeństwo, że niektórym jakbyś zadał takie pytanie to poczuliby obrazę majestatu ¯(ツ)/¯

@kijanka23: racja, stąd obawa aby pytać.

@Shishu mam małe pytanko - czy kontroler jest zobowiązany sprawdzić datę biletu? Miałem właśnie nie przyjemną sytuację która by się skończyła opłatą dodatkową tylko dlatego, że przez przypadek dałem zły bilet i kontroler nie zwrócił uwagi, stwierdzając że bilet jest nieważny więc czy kupuje nowy
@Jaracz_Joint Date sie sprawdza, bo bilet jest ważny tylko na dzień na który został wydany. Ja zawsze mówię, że bilet jest nieważny, bo ma Pan/i go zakupiony na inny dzień. I albo znajdują właściwy albo nie, bo kupili przez pomyłkę zły.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shishu: no to ona sprawdziła najpierw stacje (bilet był do poprzednik stacji) i stwierdziła że za daleko jadę ( ͡° ʖ̯ ͡°) na nie ważnym bilecie... XD

Później spojrzałem na bilet i zorientowałem się że dałem zły I się wyjaśniło :D