Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Osoby palące #papierosy to straszni egoiści. Szlug koniecznie przed wejściem do #komunikacjamiejska i obowiązkowo wydech do środka, żeby każdy poczuł ten smród. Już nie będę nawet wspominał o tym, że papieros ląduje oczywiście na chodniku, bo do kosza jest całe 10 metrów. Za daleko.

  No i zawsze bawi widok zachłannego wciągania dymu do płuc przy wjeździe na przystanek, jakby od tego zależało życie palacza xD

  A po 20 minutach jazdy trzeba już włożyć fajka w gębę i odpalić od razu po wyjściu z #autobusy xD

  To jest żałosne i przykre jednocześnie.
  #dziendobry #pracbaza #bialystok #oswiadczenie
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (58)

 • avatar

  #tinder ja to tylko zostawię. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (68)

 • avatar

  Północ, dworzec autobusowy, Wrocław.
  Czekałam przed dworcem na ubera, poza mną tylko 3 bezdomnych kłócących się o coś. Czekałam na ubera który zabierze mnie w wyznaczone miejsce. I co?
  Jakiś buc przechodził tak, że klepnal mnie w tyłek mówiąc "fajny tyłek" i idąc szybkim krokiem dalej. Nie to że miałam kurtkę zimową i byłam opatulona warstwami ciepełka. Ale co taka osoba ma w głowie? " O he he laska, klepne w dupę bo.." bo co? Bo nikomu nie wadząc czekam sobie grzecznie na przejazd? Ta osoba nie wie jakiego strachu mi napędziła. Kieszenie sprawdzone jako 1, wszystko jest, więc to po prostu było zwykle klepniecie laski, o północy, przy dworcu z bezdomnymi.. ciekawe czy taka osoba zdała sobie sprawę jaki przeżyłam szok, serce biło mi tak szybko i byłam w takim szoku że pobudziłam połowę znajomych, żeby "nie być sama". Japierdole niektórzy to mają tak zryty mózg i nawet proszę się z tym nie kłócić..
  #wroclaw
  pokaż całość

  odpowiedzi (91)