Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thachi: on jej trzy lata temu wyznał milosc i od tego czasu do niej tak pisze. Ona nic nie odpisuje ale z tego co mówi to jej miło że ktoś komplementy prawi. Teraz nie wiem co tym myśleć...
@bahus735: Twoja kobieta dowartościowuje się tanią atencją. Dla mnie to wystarczy by jej nie ufać. Myślisz, że powstrzymasz ją przed szukaniem zapasowych orbiterów na boku? Ona też sobie powie "tacy mili są...To oni inicjują... co z tego że ja wdaje się w flirt, ale to oni zaczęli!" - nawet nie zobaczy swojej winy a tym czasem będzie doświadczała emocji z ludźmi, z którymi nie powinna, bo te emocje powinny być zarezerwowane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thachi: jestem już z różowym prawie 2 lata. Mieszkamy razem i nie widzę jakiś objawów tego że szuka emocji gdzieś indziej. Nawet nie wyobrażam sobie aby mogła mnie zdradzić w najgorszych okolicznościach. Do tej pory nie dała mi powodów do zmniejszenia zaufania. Miałeś jakieś doświadczenie w takich sytuacjach że tak jasno stawiasz diagnozę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thachi: kiedyś go usunęła ze znajomych bo komentował jej zdjęcia. Dopiero niedawno zaakceptowała bo jej się go szkoda zrobiło. Tylko z listosci więc nie widzę powodu do obaw
Zna rumuński ze typ do niej wypisuje? Swego czasu dużo rumunów do mojej wypisywalo jakieś dziwne propozycje i wyznania miłości. No ale ona z tamtych rejonów wiec nie mogli wiedzieć ze ona w polszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bahus735: gościu, wiedz, że @Thachi jest zwyczajnie #!$%@?ęty. Gość jest zaburzony. Wydawał mi się nieszkodliwy ze swoimi urojeniami, ale widzę, że usiłuje aktywnie mieszać ludziom w głowie i zakażać ludzi w związkach swoimi kretynizmami, być może z czystej zazdrości. Nie szukaj porad na tym portalu tylko pogadaj z dziewczyną jak z człowiekiem.