•  

Policja a poszukiwacze skarbów (metali) xD

#policja #poszukiwacze #zabytki #braun #afera #prawo

źródło: youtube.com

•  

@teka82: Jak nie przepadam za Panem B. to zaorał tego policjmastra, że aż gęba się cieszy :D

•  

@teka82: daj spokój, jak posłuchałem tego betonu Policyjnego to już nawet nie chce mi się śledzić dalszych prac i negocjacji bo nic z tego nie będzie. Radek dobre pytanie na koniec, ale totalnie rozwaliła mnie betonowa odpowiedź policji na pytanie Majchrowicza : Czy mogą Państwo zapewnić że po zgłoszeniu niewybuchu na policję nie będą mieć przeszukań mieszkania, on takiej sytuacji doświadczył, pomimo pozwoleń. Odpowiedź policjanta w stylu: Ale mógł pan mieć tez niewybuchy w domu.. po prostu zwaliła mnie z nóg i nie widzę cienia szans na jakąkolwiek pozytywną zmianę w najbliższym czasie. Ludzie wystepują o pozwolenia i z automatu konserwator przesyła ich dane policji bo to potencjalny grabieżca, złodziej, terorysta itp..... przecież to jest beton nie do przebicia. Łudziłem się że w Policji jednak na wyższych szczeblach są myślący logicznie ale pozytywne nastawienie prysło. Lobby archeologiczne wywiera ogromną presję i ma bardzo duży wpływ na to co się dzieje, monopol musi być. Pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze. Tyle afer co było w środowisku archeo, a ile zostało wyciszonych i ukrytych przed opinią publiczną, dużo by można pisać ale to i tak nic nie zmieni. Represje jak za komunistów, szkoda tylko tych wszystkich pięknych i wartościowych znaleźisk które nie są zgłaszane przez te prawo i strach przed represjami, oni sobie chyba na prawdę nie zdają sprawy jaka to jest skala....

•  

@piotr-antyn Beton to mało powiedziane, do cholery jasnej gość mu zadaje pytanie czy prowadzą bazę danych. Bagieta odpowiada ze nie prowadzą. Udowodnili mu ze w Radomiu prowadzą, a ten dalej "nie prowadzimy". Następnie mu udowodnili ze w 8 miastach wojewódzkich prowadzą a ten dalej "nie prowadzimy". Policja łamię prawo co tonza szopka? Jeszcze jak go braun zaorał gdy ten powiedział żeby wysłać zapytanie do Radomia o prowadzenie bazy danych a poseł do niego "Czyli bagieta na szczeblu krajowym nie ma pojęcia co się dzieje w kraju?" xD chyba go odwołają z funkcji.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nie ma to jak wejście żony do domu z tekstem:
    - co znowu zrobiłeś mojej matce ze mi płacze do telefonu?

Teściowa przywiozła wnuka z weekendu, jak zwykle jakieś słoiki z mielonymi i innym badziewiem, które wyrzucam zaraz do kosza... mniejsza z tym. Na pożegnanie mojemu synowi zrobiła znak krzyża na czole, co mnie nie oburza, zawsze tak robi... ale nagle rozchyla ręce i chce mnie objąć na pożegnanie. WTF? Zdębiałem, ale by nie wyjść na jakiegoś nieczułego ją uścisnąłem... wink!... mam znak krzyża na czole. Ponoć ksiądz im kazał na mszy tak robić rodzinie. Po chwilowym szoku, powiedziałem teściowej, że nie widzę problemu i rozwarłem ręce by się uściskać na pożegnanie po raz kolejny. Teraz ona zdębiała, ale się uściskała... wink! Pentagram na czole jej zrobiłem. Mój ksiądz na czarnej mszy prosił nas o to samo - skomentowałem. Wszystko widział młody i parsknął śmiechem, a teściowa wybiegła.

Jacy oni delikatni.

#bekazkatoli
    pokaż całość

odpowiedzi (38)

• odpowiedzi (11)

10% rabatu za telefon w klatce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazpodludzi

odpowiedzi (59)