Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Może ktoś się zdenerwuje, ale osobiście uważam, że podkładanie materiałów wybuchowych bądź atrapy materiałów wybuchowych podczas protestu przez branżę, w której na co dzień korzysta się z materiałów wybuchowych powinno podchodzić już pod paragraf o terroryzm.

  Co o tym myślicie?

  Źródło zdjęcja:

  Górnicy blokują pociągi z importowanym węglem w Sławkowie
  Grzegorz Celejewski / AG


  link do strony gazety wyborczej na portalu facebook

  #policja #sluzbyspecjalne
  #gornictwo #protest #materialywybuchowe
  pokaż całość

  odpowiedzi (91)

 • avatar

  Mirki, za ok miesiąc wyprowadzam się z różową na pierwsze wspólne mieszkanko. Może macie jakieś rady dla młodzików, którzy idą na "swoje" i które chcielibyście np usłyszeć przed swoją pierwszą wyprowadzką? :)

  #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #kiciochpyta #mieszkanie

  odpowiedzi (93)

 • avatar

  Jakże smuci mnie kiedy kolejny raz czytam o tragedii na rynku matrymonialnym. Macie racje tragedia. Pośród tylu spermiarzy i wykopków wszedzie to samo. Podstażałe, nie męskie ulańce o kartoflanych mordach czerwonych od alkoholu, spojżeniu nieskalanym jaąkolwiek oznaką inteligencji i włosami, które grzebień i szczotkę widzialy tylko w sklepie. Masakra. Ostatnio z ciekawości spytałam fryzjerki czy przychodzą do salonu panowie. Wiecie, co powoedzialy, że najwięcej jest właśnie mężczyzn w typie waszych mitycznych oskarków. Takich kartoflańców nie ma prawie wcale. A potem znowu zdziwienie, że przecież oskarek ma wzięcie a ja nie. Na pewno to nie kwestia że zaiwania 5x w tygodniu na siłkę a na fryzjera wybiera coś więcej niż obcięcie mamusi lub fryzjer "tanie i dobre. Maszynką 10 nożyczkami 15" to na pewno nie kwestia tego, że kiedy ty z piwkiem w ręku wrzucasz kolejny post o hipergamicznej bestii Sandrze, Patrycji, Julce on leci na basen, bieganie, judo.
  , mma czy inne. No po prostu niesamowite, że kobieta woli faceta, który robi coś więcej niż "wykop supervisor 24/7" taki facet nie musi nic spermic. Wchodzisz na profil a tam w zainteresowaniach: adidas, imprezy, kobiety, wódka, sex. Żyć się odechciewa. Zdradzę wam sekret. To nie spermienie tylko wasz brzydki ryj, lenistwo i niecheć żeby wymagać czegokolwoek od siebie zamiast obwiniać innych tak odrzuca. Dziękuję za uwagę
  #tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (224)