Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:00:03, Środa, 12 lutego 2020. Imieniny: Eulalii, Radosława, Modesta. Słońce podniesie się dziś o 07:15. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 9 godzin i 30 minut, w zenicie znajdzie się o 12:01 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:46. Ciemna noc zapadnie o 18:06, ale gwiazd można wypatrywać od 17:24.
  • 37
@micke: @TomTailor100 @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo @mobutu2: @Dioddy: i reszta ()

Dzien dobry kochani! Znowu piękny dzień się zapowiada, słoneczko u mnie świeci jak szalone, nawet żaluzje nie pomagają. W planach wycieczka do Ikea oraz do jakiś innych sklepów, bo sobie mame tak zażyczyła. Tak, tak, zjem oczywiście klopsiki z sosem żurawinowym
@micke: @Majteczkowydoktor69: @Slamowir: @PoczciwyChlop: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @AllGoesWrong: @Jurgen_Van_Beethoven: @Wejszlo: @slabehaslo: @bolorollo: @Dioddy: @algus: @Pjotsze: @Sikorka2017: @shitty_support: Dzień dobry wszystkim, jak tam mordeczki początek środka pracującego tygodnia! Ja wczoraj wieczorem dostałem info, że sobota na targach, a niedziela zwijanie maszyn ( ͡° ʖ̯ ͡°) Taki piękny weekend mi zgotowano, z drugiej strony niedziela to tylko
@slabehaslo:
dzień dobry! Jakie to miłe:) takie wyróżnienie, dzięki. Z Haendlem w uszach jakoś ten wietrzny chaos nabiera majestatu i ma się wrażenie że coś przywileje.

Środa, radosny dzień. Dużo do myślenia bo wczoraj usłyszałam muzykę na którą raczej nie zwracała uwagi czy najzwyklej nie miałam wiele kontaktu... no i teraz jakos tak siedzi mi w głowie wszystko... I mieli się:)

https://youtu.be/Haaf2TKYUuc

Udanego dnia, u mnie czas na kawę!

@micke @
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Sikorka2017: @micke @Pjotsze @rajjj @Dziesion: @TomTailor100: @algus: @bolorollo: @Dioddy: @wynalazek_one: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Majteczkowydoktor69: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @AllGoesWrong: @slabehaslo
Siemanko, witam w mojej... A nie, czekaj xD
Witajcie po weekendzie. Końcówka tygodnia tamtego mocno posysała - z jednej strony fajnie, bo sobie zmieniłem procesor na wydajniejszy, więc mogę obliczenia rozproszone dla uniwerka liczyć szybciej (boinc manager i bhspin, kto chce coś