•  

  Mój zestaw:
  a) Uszyj rękawiczki ze wzorem w płatki śniegu, bałwanki.
  b) Zbuduj bałwana do góry nogami.
  c) Idź do biblioteki, nie patrząc na oznaczenia wejdź w pierwszą lepszą alejką i z zamkniętymi oczami weź książkę i przeczytaj w trakcie wyzwania
  Wybrałam C.
  Miałam trochę problemów z przebrnięciem przez ten tekst. Pomieszanie infantylności, naiwności, z "dorosłymi" tematami i główną bohaterką w typie Mary Sue, było dość męczącym wyzwaniem(╯︵╰,).
  Jak się później zorientowałam, ta autorka całkiem dobrze się sprzedaje i pisze sporo. Trafiłam na jej pierwszą książkę, może dlatego jest taka "naiwna". Nie zachęciła mnie jednak do dalszej eksploracji serii - kapitan gwardii królewskiej, który nigdy nie zabił człowieka i wzdryga się na widok krwi to niestety nie pastiż. ლ(ಠ_ಠ ლ)

  #mirkowyzwanie

  źródło: 20200212_102630.jpg

  •  

   @Iriya dziękujemy za udział i realizację. Zapraszamy do obserwacji działań innych uczestników. Czy zobaczymy Cię w wiosennej edycji? To twój pierwszy udział, więc mamy nadzieję, że jesteś zadowolona z organizacji. Podsumowanie zabawy będzie 20.02 (czwartek), do którego to zostaniesz zawołana :)

   +: Iriya

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jakby ktoś był ciekaw jak bardzo Siechnice zanieczyszczają światłem nocne niebo to służę mapką zanieczyszczenia światłem z 2019 roku, jak widać moc tego światła jest większa niż całe centrum Wrocławia xD 40 hektarów pomidorów świeci jak 200 hektarów ścisłego (xD) centrum Wrocławia
  Ciekawostka 2 - Czesi byli mocno wkurzeni że fabryka w Bogatynii (emitująca 4 razy mniej światła niż ta w Siechnicach) im oświetlała niebo i w efekcie protestów Citronex zamontował dodatkowe rolety + zmniejszył czas naświetlania o 40% xD Także tak, tylko my dajemy sobie pluć w twarz firmie, inne kraje się na takie coś nie godzą ¯\_(ツ)_/¯ No ale smaczne pomodorki cały rok! Nie mówię że to źle że taka fabryka istnieje, niech tylko przestrzega jakichś standardów, bo emitują tak dużo światła, że przydałoby się zmusić prawnie do montowania lepszego systemu żaluzji czy innych pierdów, które ograniczyłyby jasność.

  pokaż spoiler a i tak od siebie dodam, że te pomidory smakują jak woda, ale to chyba wszyscy wiedzą xD

  #wroclaw #siechnice
  pokaż całość

  odpowiedzi (51)

 • odpowiedzi (19)

 • odpowiedzi (15)