Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jakieś 10 lat temu popiliśmy z ziomeczkami przy grillu trochę wódki (byłem w PL na wakacjach). Nazajutrz okazało się, że trzeba jechać samochodem... Trudno, mówię pójdę na komendę i przebadam się alkomatem i będzie git, akurat był Bezpieczny Weekend bo koniec sierpnia.
    Miasteczko 30tys. mieszkańców, wchodzę na komendę, widzę siedzi oficer w portierni.
    - Dzień dobry, chciałbym się przebadać alkomatem
    - Pił pan? (XD)
    - No piłem...
    - A ile?
    - No wczoraj wieczorem litra na trzech
    - Hehe he he e e - wy to kurwa nazywacie piciem? Możesz jechać młody, nic wam nie będzie.

I mnie nie przebadał. XD
    #policja #polska #takaprawda
    pokaż całość

odpowiedzi (22)

Kilka dni temu zrobiliśmy kumplowi psikusa.
    Wystawiliśmy na OLX telefon za darmo podając jego numer jako kontaktowy.
    Wydzwaniali do niego cały dzień - dostawał już kurwicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Jak udało mu się zablokować ogłoszenie (dzwoniąc na infolinie) dodaliśmy również telewizor, lodówkę, akwarium i przyrządy kuchenne.
    To co się zaczęło dziać przerosło ludzkie pojęcie. Telefon nie przystawał dzwonić, ludzie napierdalali do niego nawet o 3 w nocy.
    W niecała godzinę miał prawie 200 nieodczytanych wiadomości. Ilości połączeń nie da się zliczyć.
    Miał chyba najbardziej oblegany numer w kraju xD
    Ogłoszenia nie były aktywne nawet dzień a takie apogeum się stało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#olx #heheszki #humorobrazkowy #czarnyhumor
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (44)

Mirki, za ok miesiąc wyprowadzam się z różową na pierwsze wspólne mieszkanko. Może macie jakieś rady dla młodzików, którzy idą na "swoje" i które chcielibyście np usłyszeć przed swoją pierwszą wyprowadzką? :)

#niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #kiciochpyta #mieszkanie

odpowiedzi (98)