•  

Pora na sprawozdanie z efektów #mirkowyzwanie :D! WYPOKOWE PIERNICHY

Fajna inicjatywa, dzięki której pierwszy raz w życiu zrobiłam pierniczki. Adekwatnie do produktu końcowego, zawsze coś spierniczę, więc moje pierniczki są zajebiście ostre, albowiem dałam za dużo chili xD. Przeczyszczają rurę. Jutro okaże się czy z obu stron. Spośród zadań

a) Upiecz zimowe pierniczki.
    b) Wykonaj w śniegu duży napis "#mirkowyzwanie".
    c) Przejrzyj zeszłoroczne ubrania zimowe- te, których już nie potrzebujesz oddaj dla biednych.

wybrałam pierniczki, ponieważ nie ma śniegu, a ubrań zimowych mam tak niewiele, że wszystkie potrzebuję xD

Na pierniczku oznaczyłam sobie Pyrcię, niech Ci się mordunia usmiechnie, bo ci chłopcy to tacy niefajni są i smutno Ci. Jeszcze jakaś pipulina na mirko się czepia Twoich wpisów. Także śmiechnij dziołszka (。◕‿‿◕。). I Jorgusia, którego niedawno poznałam przez wypok i szanuję, że jest takim miłym człowiekiem który zawsze wita i żegna ludzi na mirko xDD tylko, że ja zawsze mało odpisuję, ale to nie tak, że z niesympatii!

Tutaj dołączam historię tworzenia na pokazywarce
    http://pokazywarka.pl/lrbb94/

#gotujzwykopem #wykop #tylkomirko #mirko #memy #cringe

źródło: pierniczki.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Siema Mirki.
    Zostalem dzisiaj zaatakowany przez 2 patusow. I z tym sobie poradziłem, usadzilem ich na asfalcie. Jednakze po tym zaatakowalo mnie kolejnych 4. I badac przez nich boty dzwoniłem na 112 i blagalem o patrol.

Wievie co mi powiedziano?! Ze mam od nich odejsc xD i teraz moje pytanie brzmi, grze moge zgłosić dyspozytora od 112, bo odjebał maniane w chuj i che zeby ludzie ktorzy mi to zrobili nie mieli zycia jak i osoba która przyjęła zgłoszenie nie miala pracy pokaż całość

odpowiedzi (46)

• odpowiedzi (12)

Zjadłem kiełbe i wiecie co pyszna była

odpowiedzi (4)