•  

#rosja
    Pisałem o zmianie prawa paszportowego w Rosji. O obywatelstwo tego kraju będą się mogli ubiegać cudzoziemcy, którzy nie będą zmuszeni do jednoczesnej rezygnacji z dotychczasowego obywatelstwa jak to było dotychczas.
    Wspominałem też, że będzie to mocny argument w naciskach Kremla na te kraje, gdzie nagle pojawią się nowi rosyjscy obywatele.
    Na pierwszy ogień pójdą zapewne państwa bałtyckie. Mieszkający na Łotwie Rosjanie już od 30 lat nie są w stanie nauczyć się łotewskiego i stanowią doskonały oręż w destabilizowaniu przez Moskwę tamtejszej sytuacji społeczno-politycznej.
    Łotysze zapowiedzieli jednak, że zgodnie z ich prawem, każdy kto przyjmie obywatelstwo innego kraju, automatycznie będzie pozbawiany obywatelstwa łotewskiego. Dodatkowo wprowadzono przepis, że treści rosyjskojęzyczne w mediach mogą stanowić tylko 20% czasu antenowego.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Siema Mirki.
    Zostalem dzisiaj zaatakowany przez 2 patusow. I z tym sobie poradziłem, usadzilem ich na asfalcie. Jednakze po tym zaatakowalo mnie kolejnych 4. I badac przez nich boty dzwoniłem na 112 i blagalem o patrol.

Wievie co mi powiedziano?! Ze mam od nich odejsc xD i teraz moje pytanie brzmi, grze moge zgłosić dyspozytora od 112, bo odjebał maniane w chuj i che zeby ludzie ktorzy mi to zrobili nie mieli zycia jak i osoba która przyjęła zgłoszenie nie miala pracy pokaż całość

odpowiedzi (74)

Moja żona nie grająca nigdy w żadne gry została namówiona na zagranie w „Don’t Starve” przez córkę tydzień temu.Graja teraz codziennie.Dzisiaj to już przegięcie,Corka śpi od 3 godzin a żona zamknęła się w pokoju,siedzi na podłodze,mówi ze jest super morderca i musi się najeść aby w końcu zwyciężyć olbrzymia gęś xDDDD ja pierdole

odpowiedzi (18)

• odpowiedzi (18)