Wpis z mikrobloga

@Amebcio: jesteś pewien?

When you join the pool the money you used to purchase tickets starts earning interest along with all the other money in the pool. The interest is generated through Compound.Finance. When a prize is awarded all the interest that has been earned since the last prize is given to the winner.
@Amebcio: sry już skumałem szansa na wygraną jest zależna od wkładu, ale to bez sensu bo np. ktoś z obsługi tego poola może szybko policzyć ile trzeba dorzucić żeby wygrać i zawsze zgarniać całą pulę
@OPcodeRTI: Czy ja wiem czy bez sensu? Możesz dzięki temu dobrać takie szanse jakie ci odpowiadają. A $1500 każdemu jest miło przytulić

ktoś z obsługi tego poola może szybko policzyć ile trzeba dorzucić żeby wygrać i zawsze zgarniać całą pulę


musisz mieć wkład przez pełny tydzień żeby się kwalifikować do losowania. Nie można wrzucić hajsu 3 godziny przed losowaniem aby zwiększyć swoje szanse
@OPcodeRTI:

ktoś z obsługi wie ile jest na 1 min przed zamknięciem kwoty na dany tydzień

No ale wtedy włożone pieniądze produkują odsetki. Jeśli dodadzą bardzo dużą kwotę, owszem, twoja szansa maleje, ale pula nagród proporcjonalnie rośnie, więc nie widzę tu statystycznego oszustwa

Moim zdaniem większym ryzykiem jest to że admini mają zdolność aktualizacji kontraktu. Nie bardzo rozumiem też metody wybierania liczby losowej (nie jestem programistą)

Ale przy kwotach rzędu kilkudziesięciu