Wpis z mikrobloga

@Fennrir: swoją drogą to z pszczołami mam ciekawą historię, kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Paweł co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy (jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo - nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@balbezaur: dostał zawiasy (kara pozbawienia wolności zawieszona na okres próby). Przyznał się od razu do winy, przeprosił, wyraził żal i takie pierdy. Ogólnie to za jazdę po pijaku/na kacu/pod wpływem (bez zabicia nikogo) sąd klepie 3/6 miesięcy BEZWZGLEDNEGO WIEZIENIA XDDD więc z doświadczenia życiowego to serio wyrok Hajty dziwi xd
Ogólnie to za jazdę po pijaku/na kacu/pod wpływem (bez zabicia nikogo) sąd klepie 3/6 miesięcy BEZWZGLEDNEGO WIEZIENIA XDDD więc z doświadczenia życiowego to serio wyrok Hajty dziwi xd


@banjo: Dodaj, że bardzo rzadko. Z reguły kończy się na grzywnie:

"Z tytułu art. 178a § 1 (kierowcy, którzy podczas kontroli mieli powyżej pół promila) w ubiegłym roku sądy skazały 47 953 osób. Co piąta z nich usłyszała wyrok w zawieszeniu (21,04 proc.).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mezosomy: w okręgu apelacji w której mieszkam sąd prawie zawsze stosuje karę pozbawienia wolności, a nie grzywnę. Też trochę głupie, że lepiej być pijakiem i kierowca w KRK (np) niż w Białymstoku xD