Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:00:00, Czwartek, 13 lutego 2020. Imieniny: Grzegorza, Katarzyny. Słońce podniesie się dziś o 07:13. Świecić będzie 9 godzin i 34 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:01 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:48. Ciemna noc zapadnie o 18:08, ale gwiazd można wypatrywać od 17:26.
  • 22
@micke: @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @n1c3: @Dziesion: @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @aplered @bolorollo @slabehaslo @Majteczkowydoktor69
@AllGoesWrong @PoczciwyChlop @Slamowir
Dzień dobry! Chyba dzisiaj bez wiatru, mam taką nadzieję. Smacznego śniadania i jak najlepszej kawy!
Dzisiaj po południu rozpoczynam już weekend ( )
Dzisiaj piosenka, która w głowie mi siedziała i nie mogłem sobie przypomnieć co to jest. W końcu ponownie
@micke: @PoczciwyChlop:@Slamowir:
@Dddkop @wynalazek_one @Wejszlo @Dziesion @shitty_support @Dddkop @rajjj @PoczciwyChlop @Pjotsze@n1c3: @Dziesion: @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01@bolorollo @slabehaslo @Majteczkowydoktor69
@AllGoesWrong

Elo!
Ale jasno o tej 7. Wiatru trochę mniej, może dziś głowy nie urwie:)
Czwarteczek proszę korzystać z dnia do samej północy :p
@micke: @TomTailor100 @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo @mobutu2: @Dioddy: i reszta ()

Hejooo! Działo się wczoraj, oj działo. BRW zaliczone 3 ogromne piętra sklepu, Agata meble? 2 ogromne piętra zaliczone! Auchan? 2,5h zakupów? Jest! No i oczywiście Ikea! 3h jest! To był ciężki dzień! Ponad 10 km człowiek przeszedł po sklepach, o wydanej
Pobierz
źródło: comment_15815778338wPybdGxuqHkxKTtUWWW8P.jpg
@Sikorka2017: @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion: @TomTailor100: @algus: @bolorollo: @Dioddy: @wynalazek_one: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @Dddkop: @PoczciwyChlop: @Slamowir: Witajcie Drodzy! :-)

@wynalazek_one: zacna pieśń. Dawno nie słyszałem :-) A Ja zapodaję numer z tego samego roku. Tylko odrobinę inny ;-)
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @PoczciwyChlop @Slamowir i reszta :D
Dzień dobry. Sesja oficjalnie zakończona - wszystko już pozdawane :D @algus też czeka mnie wymiana pasty w laptopie, tylko że u mnie przy pełnym obciążeniu temperatura do 105 stopni dobija, niestety zintegrowana grafika mocno grzeje procesor :(
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @PoczciwyChlop @Slamowir @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy:

Dobry dzień, ech ostatnio nie mam czasu nawet zbytnio pisać xD mało tego nie mam o czym. Praca, dom, praca dom i uczelnia, nawet nie mam kiedy i jak wyjść na miasto przez trochę nie najlepsze godziny pracy. Grafik na marzec wygląda podobnie, ale w kwietniu już będę mieć większy