Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dziewczyna, z którą poleciałem do Japonii jest już przeszłością. Postanowiłem więc po raz kolejny sięgnąć po #tinder. Wczoraj sparowało mnie z pewną dziewczyną. Zainteresowana sztuką, głównie kinematografią. Pogadaliśmy ze dwadzieścia minut o niej właśnie i tym, czym się zajmuje, po czym uznała, że jestem "bardzo interesujący" i chce się spotkać na kawie i ciastku (według niej o sztuce powinno rozmawiać się twarzą w twarz). Przyjąłem zaproszenie pisząc, że wolny w tym tygodniu jestem tylko w środę i czwartek, i czy odpowiada jej jeden z tych dni, czy może później. Napisała, że wstępnie środa i dogadamy to dokładnie na następny dzień, żebym do niej napisał wieczorem.

Tak też zrobiłem.

I Chryste Panie w marcepanie.

Strzeżcie się 29-letniej Joanny z #wroclaw.
    pokaż całość

odpowiedzi (112)

Nostalgiczna nitka z dowcipami o łotewskich chłopach

Trzech łotewskich chłopów chwali się swoimi synami
    - Mój syn farmer, może mieć tyle zimnioków ile chce. - Mówi pierwszy.
    - Mój syn w Politbiurze, może gwałcić tyle kobiet ile chce. - Odpowiada mu drugi.
    - Mój syn trup, jego trud skończon. - Odzywa się trzeci
    - Tyś wygrał z nami. - Odpowiadają mu dwaj pierwsi.
    Ale wszyscy smutni

#heheszki #dowcip #suchar #pasjonaciubogiegozartu #historia #feels #czarnyhumor
    pokaż całość

odpowiedzi (79)

#rozdajo Mam do oddania dwa bilety w formie e-kodów do kina Helios. Jakbyście chcieli pójść np. na Zenka to idealna okazja, aby wziąć udział. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#losowanie dzisiaj o 20 przez mirkorandom. [o ile ogarnę jak to zrobić]

UWAGA

E-kody ważne są tylko do 28/02/2020.

odpowiedzi (21)