Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam ostatnio ten wypok zwlaszcza #anonimowemirkowyznania czy #zwiazki i zastanawiam sie nad meskim rodzajem na swiecie.
Zastanawiam sie jak nisko trzeba upasc i jak malo szacunku trzeba miec do siebie by wiazac sie z samotna matka, utrzymywac i wychowywac nieswoje dziecko. Dziecko ktore ta kobieta ma z mezczyzna ktorego pozadala i chciala z nim zajsc w ciaze ale z jakiegos powodu nie moze z nim byc wiec posilkuje sie w zyciu tym samcem beta ktory przegral zycie i teraz placi na dziecko tego lepszego mezczyzny.
O ile sa jeszcze przypadki ktore moge zrozumiec jak adopcja sieroty czy opieka nad wdowa z dzieckiem tak tego ze ktos jest cucoldem bez szacunku na wlasne zyczenie nie jestem w stanie pojac.
Dla kobiety z ktora jest jest on po prostu ta zyciowa zapchajdziura. Kims z kim nigdy by sie nie zwiazala gdyby ojciec dziecka jej nie zostawil. Kompletnie go niepozada i nie szanuje a jego jedyna rola jest pomoc finansowa w zyciu jej i jej dziecka. Dzla dziecka taki facet jest kompletnym frajerem. To tata zawsze bedzie tym hero i wzorem a beta ojczym jest po prostu nikim. Ojczym przegryw nie moze nawet upomniec takiego dziecka bo nie ma do tego moralnego prawa jako ze nie jest to jego dziecko. Jedyne wiec co mu pozostalo to ciezko pracowac i lozyc na utrzymanie tych ktorzy nim gardza.

Jakie to jest smutne, obrzydliwe i zalosne jednoczesnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw #oswiadczenie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pytanie #gownowpis #madki
Homodoctus - Tak sobie czytam ostatnio ten wypok zwlaszcza #anonimowemirkowyznania cz...

źródło: comment_15815839669hRsUK6Tujp1mxNYFuHUN0.jpg

Pobierz
  • 92
@Kowixx:

A. spotykać się z fajna laska, okazuje się, że ma dzieciaka. Wchodzisz z nią w związek, kochacie się z partnerką, zostajesz idolem dla młodego człowieka/zastepujesz mu ojca jeśli go nie ma, w wieku nastoletnim zaczyna się stawiać, a twoja partnerka mówi ci, że nie jesteś prawdziwym ojcem, więc #!$%@? masz do gadania; później ona nie chce mieć dzieci, rozstaje się się, jesteś nieszczęśliwy


Z życia mojej rodziny xD
To wykopki z dumą wybierają B xdd


@Kowixx: mnie to nie dziwi w sumie :) lepiej chyba wydawac swoja kase na siebie i swoje potrzeby jak zapieprzac na zycie innych bedac beta bankomatem z opcji A "kochacie się z partnerką, zostajesz idolem dla młodego człowieka/zastepujesz mu ojca" haha to bylo dobre :) troche przeidealizowany jest Twoj swiat ale chyba latwiej zyje sie w blue pill reality :)

Dziwi mnie to ze
Homodoctus - > To wykopki z dumą wybierają B xdd

@Kowixx: mnie to nie dziwi w sumi...

źródło: comment_1581587029vyalFXMHYtMEY2YkJzkBOq.jpg

Pobierz
@Homodoctus: To przecież proste. Potrzeba bliskości (a więc także seksu) i bycia z kimś jest większa niż myślenie o tym w kategoriach alfa/beta. Osobiście nigdy nie pchałbym się w taki związek, ale co kto lubi.
@Homodoctus

Dla kobiety z ktora jest jest on po prostu ta zyciowa zapchajdziura. Kims z kim nigdy by sie nie zwiazala gdyby ojciec dziecka jej nie zostawil. Kompletnie go niepozada i nie szanuje a jego jedyna rola jest pomoc finansowa w zyciu jej i jej dziecka. Dzla dziecka taki facet jest kompletnym frajerem.

O kuźwa, no tu to dobrze popłynąłeś. xD A i jedno pytanko, dzieciaty facet np. po rozwodzie też oczywiście
A skąd założenie, że jak ma dzieciaka to musi być fajna? Raczej, życiowo nieogarnięta, bo:

- nie zabezpieczała się,

- związała się z jakimś bezwartościowym randomem, który ją zostawił

- sama taką się okazała w jego ocenie.


@Mariodrack: w tym rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wartosciowa samotna matka to jak jednorozec
podobno istnieje ale nikt tego nigdy nie widzial
O kuźwa, no tu to dobrze popłynąłeś. xD A i jedno pytanko, dzieciaty facet np. po rozwodzie też oczywiście jest skreślony i zostaje mu ręka aż do śmierci? xD


@indeeed: samotny ojciec to przypadek marginalny trudno mi oceniac niech napisza o tym rozowe
z tego co wiem kobiety inaczej postrzegaja mezczyzne ktory samotnie wychowuje dziecko

osobiscie dla dobra dziecka raczej unikalbym zwiazkow z innymi kobietami bedac w takiej sytuacji
macochy potrafia
@Kowixx tak, pierwsza kłótnia i wypominanie tego XD, kobiety takie są, konflikt z dzieckiem? ,,nie jesteś moim ojcem".
To nie takie kolorowe jak w filmach koleżanko, oczywiście każdy człowiek ma własny wybór, niczego nie potępiam, po prostu mówię moj punkt widzenia. I sam nie mógłbym wychowywać nie swojego dziecka, i nie nie wrocilbym do piwnicy tylko szukał dalej
@Homodoctus: młodzi łaszą się na mamuśki, bo mamuśkom "zależy" na byciu z kimś, zwyczajnie są do tego zmuszone przez życie, a mamuśki to właśnie te zajebiste singielki o których piszesz, które żyły szukając księcia z bajki z szeroką szczęką i 180cm...w końcu znalazły i teraz są samotnymi mamuśkami xD