Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nie udało mi się sprzedać mojego ostatniego wyrobu, a dawno nie było #rozdajo więc postanowiłem go do tego przeznaczyć bo szkoda żeby leżał nieużywany w domu :-)
  Zasady proste, dajesz plusa i czekasz na wyniki i może do Ciebie uśmiechnie się szczęście. Wyniki podam w najbliższą sobotę.
  Przy okazji zachęcam do zamówień i śledzenia moich rzeczy ze skóry na Instagramie pod tym linkiem:

  https://www.instagram.com/j.b.leather/

  Powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #leatherworking #modameska #diy #chwalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (21)

 • avatar

  Dopiero co ze Sztumu wyszedłem, a już mnie biały nick obserwuje.
  Czuję niepokój. Mam codziennie chodzić do serwerowni się odhaczać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #wykop #gownowpis #obserwatorzy

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  Jakże smuci mnie kiedy kolejny raz czytam o tragedii na rynku matrymonialnym. Macie racje tragedia. Pośród tylu spermiarzy i wykopków wszedzie to samo. Podstażałe, nie męskie ulańce o kartoflanych mordach czerwonych od alkoholu, spojżeniu nieskalanym jaąkolwiek oznaką inteligencji i włosami, które grzebień i szczotkę widzialy tylko w sklepie. Masakra. Ostatnio z ciekawości spytałam fryzjerki czy przychodzą do salonu panowie. Wiecie, co powoedzialy, że najwięcej jest właśnie mężczyzn w typie waszych mitycznych oskarków. Takich kartoflańców nie ma prawie wcale. A potem znowu zdziwienie, że przecież oskarek ma wzięcie a ja nie. Na pewno to nie kwestia że zaiwania 5x w tygodniu na siłkę a na fryzjera wybiera coś więcej niż obcięcie mamusi lub fryzjer "tanie i dobre. Maszynką 10 nożyczkami 15" to na pewno nie kwestia tego, że kiedy ty z piwkiem w ręku wrzucasz kolejny post o hipergamicznej bestii Sandrze, Patrycji, Julce on leci na basen, bieganie, judo.
  , mma czy inne. No po prostu niesamowite, że kobieta woli faceta, który robi coś więcej niż "wykop supervisor 24/7" taki facet nie musi nic spermic. Wchodzisz na profil a tam w zainteresowaniach: adidas, imprezy, kobiety, wódka, sex. Żyć się odechciewa. Zdradzę wam sekret. To nie spermienie tylko wasz brzydki ryj, lenistwo i niecheć żeby wymagać czegokolwoek od siebie zamiast obwiniać innych tak odrzuca. Dziękuję za uwagę
  #tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (241)