Wpis z mikrobloga

Dobra, niech mi ktoś poleci fajne #perfumy, koniecznie trwałe.
Z takich co miałem i mi się podobały:
Boss szary - klasyka
Yves saint laurent L'Homme - super ale bardzo krótko trzymają zapach
Chrome Azzaro - fajne ale mi się znudziły
Clinique Haappy - chyba moje ulubione, taki świeży i cytrusowy
CALVIN KLEIN OBSESSION NIGHT - fajne ale mi się znudziły
DAVIDOFF ADVENTURE - fajne ale mi się znudziły
Versace Man - fajne ale mi się znudziły

Myślałem o:
POLO BLUE Ralph Lauren - kiedyś miałem co prawda podróbkę z Yodeyma ale były świetne
Sauvage Dior - podobają mi się ale drogie i chyba hejtowane tutaj
  • 26
@dylann: Clinique Happy jest mało trwały, tez chciałem go kupić ale sprawdziłem ostatnio nowego Calvina Kleina Everyone, i teraz nad tym myśle. Nie wiem jak z trwałością, ale zapach orzeźwiajacy :)
Zobacz Dior Homme Sport albo Intense.
z tego co wymieniles, wg mnie zadne nie sa trwale. Co do Diora Sauvage EDP - na mnie spokojnie 8/10h i projekcja tez niczego sobie - co do hejtowania tego zapachu, to nie wiem czemu, z mojego otoczenia raczej kazdy mowi ze piekny zapach i pytaja co to :)

z tanszych i trwalych kup sobie JOOP! Homme - spokojnie 8-10 h i taki ogonn mmmmmmm ( ͡° ͜ʖ ͡°
Poza tym od kiedy coś co jest tanie jest złe?


@Rocky_Zuma_Skye: nie wiem, ty wiesz? Bo ja nic takiego nie stwierdziłem.

To twoje zdanie


Dla mnie pachnie jak najzwyklejsze tanie mydło, chyba właśnie na tym polega rozmowa o perfumach, żeby wyrażać swoje zdanie, nie?
No właśnie, dla ciebie. A dla mnie nie, i dla innych ludzi może też nie.


@Rocky_Zuma_Skye: Może tak, może nie a może jeszcze coś innego.

No właśnie odkryłeś na czym polega rozmowa na temat zapachów. Można je próbować opisywać w sposób subiektywny, można też je ocenić w sposób jeszcze bardziej subiektywny. Wszystko zależy od człowieka, nie da się w sposób uniwersalny zrobić zapachu, który każdy będzie odczuwał w taki sam sposób