Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Właściciel jednego z Elblaskich kebabów stwierdził że każda ocena poniżej 5 gwiazdek na Google jest hejtem i kłamstwem, ponieważ jego lokal to coś najwspanialszego. Postanowił zza pośrednictwem fanpage na Facebook wyszukać osoby "hejtujace" i doprowadzić ich przed wymiar sprawiedliwości XD

  odpowiedzi (184)

 • avatar

  Kilka dni temu zrobiliśmy kumplowi psikusa.
  Wystawiliśmy na OLX telefon za darmo podając jego numer jako kontaktowy.
  Wydzwaniali do niego cały dzień - dostawał już kurwicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Jak udało mu się zablokować ogłoszenie (dzwoniąc na infolinie) dodaliśmy również telewizor, lodówkę, akwarium i przyrządy kuchenne.
  To co się zaczęło dziać przerosło ludzkie pojęcie. Telefon nie przystawał dzwonić, ludzie napierdalali do niego nawet o 3 w nocy.
  W niecała godzinę miał prawie 200 nieodczytanych wiadomości. Ilości połączeń nie da się zliczyć.
  Miał chyba najbardziej oblegany numer w kraju xD
  Ogłoszenia nie były aktywne nawet dzień a takie apogeum się stało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #olx #heheszki #humorobrazkowy #czarnyhumor
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  Jakże smuci mnie kiedy kolejny raz czytam o tragedii na rynku matrymonialnym. Macie racje tragedia. Pośród tylu spermiarzy i wykopków wszedzie to samo. Podstażałe, nie męskie ulańce o kartoflanych mordach czerwonych od alkoholu, spojżeniu nieskalanym jaąkolwiek oznaką inteligencji i włosami, które grzebień i szczotkę widzialy tylko w sklepie. Masakra. Ostatnio z ciekawości spytałam fryzjerki czy przychodzą do salonu panowie. Wiecie, co powoedzialy, że najwięcej jest właśnie mężczyzn w typie waszych mitycznych oskarków. Takich kartoflańców nie ma prawie wcale. A potem znowu zdziwienie, że przecież oskarek ma wzięcie a ja nie. Na pewno to nie kwestia że zaiwania 5x w tygodniu na siłkę a na fryzjera wybiera coś więcej niż obcięcie mamusi lub fryzjer "tanie i dobre. Maszynką 10 nożyczkami 15" to na pewno nie kwestia tego, że kiedy ty z piwkiem w ręku wrzucasz kolejny post o hipergamicznej bestii Sandrze, Patrycji, Julce on leci na basen, bieganie, judo.
  , mma czy inne. No po prostu niesamowite, że kobieta woli faceta, który robi coś więcej niż "wykop supervisor 24/7" taki facet nie musi nic spermic. Wchodzisz na profil a tam w zainteresowaniach: adidas, imprezy, kobiety, wódka, sex. Żyć się odechciewa. Zdradzę wam sekret. To nie spermienie tylko wasz brzydki ryj, lenistwo i niecheć żeby wymagać czegokolwoek od siebie zamiast obwiniać innych tak odrzuca. Dziękuję za uwagę
  #tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (232)