•  

   @Kempes: to pewnie sami sędziowie z PRL-u ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   Powiem wam, że mieszkam niedaleko Olsztyna i miałem już nieprzyjemność bycia tam w sądzie. Patrząc jacy tam są sędziowie i jaka jest tam patologia. W dodatku jakie rozprawy tam były to Ci ludzie powinni być dawno w&jebani. Tak samo powinny być porządki z komornikami. Niestety ale tu było cały czas wysokie poparcie dla PO-PSL i wciąż jest. Chociaż jestem przeciwnikiem PiS to mam nadzieję, że zrobią z tymi śmieciami porządek. Bo tyle oszustw co Ci ludzie tu zrobili i ile zostało tu okradzionych i zniszczonych ludzi właśnie te z&ebane instytucje to głowa mała. I teraz takie gnidy walczą o swoją kastę. ŻAŁOSNE. I żyjemy jeszcze k*rwa w tak chorym kraju i tak sp&erdolonymi ludźmi, którzy ich wspierają. HA TFU. Kiedyś pojadę na te manifesty czerwonej hołoty i każdemu w m&rdę napluje! A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI!

  •  

   @wersen: a jak mają z nimi zrobić porządek? Zamienić na tych co sprzyjają władzy i nie pyszcza jej? Z tego co można zaobserwować to tak właśnie odbywa się reforma sądownictwa. Coś na miarę reformy szkolnictwa która rozpoczęła się i skończyła na zmianie tabliczki na buzynku.

  •  

   @widmo82: Nie wiem do końca jak mają to zmienić. Ale Ci ludzie nie powinni sprawować tych funkcji jakie sprawują. Nie mieszkasz w tych okolicach i nie wiesz ile Ci ludzie zrobili złego. Jeśli lewica chce jakichkolwiek głosów to powinni przestać wspierać tych złodziejskich ludzi. Bo chcąc nie chcąc to własnie teraz wychodzi na to, że PiS jest dobry, a cała lewa strona zła. No niestety ale tak wychodzi. Bo jak nazwać ludzi walczących z tymi złodziejami? A jak tych, którzy ich popierają? XD No raczej fatalnie to wygląda jak partia, która jest w rządzie wspiera oszustów. To tak jakby ktoś Ci do domu wszedł i zaczął Cię okradać, a ty zamiast zadzwonić na policję byś go pogłaskał i pokazał gdzie chowasz pieniądze. Nie maco mówić. Tych ludzie trzeba stamtąd w*jebać. Ci co najwięcej kwiczą mają najwięcej do stracenia. I to pokazuje właśnie sąd w Olsztynie. Ten szanowny Pan złodziej, który tam najwięcej oszukał. Teraz najwięcej walczy z napisem "KONSTYTUCJA". Czy ta konstytucja ma służyć nam zwykłym obywatelom, służyć jako prawo i osąd czy ma bronić bandę oszustów? :(

  •  

   @wersen: PIS takie cacy, ich sędziowie tacy kryształowi xD Jak będzie więcej takich Nawackich, Przylebskich czy innych to wymiar sprawiedliwości będzie lepszy xD
   Przerażająca jest ta naiwność niektórych, którzy chcą wierzyć w plany uzdrowienia wymiaru sprawiedliwości. Dlaczego nie powiesz sprawdzam i nie zobaczysz kogo PIS wypromował? Dlaczego nie spojrzysz w jaki sposób działa "uzdrowiony" TK z odkryciem towarzyskim Kaczyńskiego - Przyłębską, pracuje rekordowo wolno, wyrzucono kamery z sali poprzestając marnej jakości streamem i zrezygnowano z posiedzeń. Jak Juszczyszyn postanowił uczciwie zbadać zarzuty strony co do prawidłowości obsadzenia składu sądu to rozpoczęli na niego jazdę. To jest naprawa sądów?

  •  

   @wersen: no i który sędzia i co zrobił? Tak się składa, że akurat jestem z Olsztyna.

  •  

   @dziara1429: Jeśli jesteś z Olsztyna i nie wiesz, który sędzia co zrobił to pozdrawiam twoja obojętność na krzywdę innych. Jeśli PiS wprowadził złe zmiany w sądzie to będę walczył z ich sądami tak jak teraz z tymi złodziejskimi :)

  •  

   @wersen: sprytnie xD jak jesteś mądry to wiesz, a jak nie wiesz to jesteś głupi xD ja jednak będę tym głupim i wciąż proszę o konkrety.

   +: JV44
  •  

   @dziara1429: Oszukanie rolnika, jeden z sędziów ze zdjęcia przekroczył prędkość w terenie zabudowanym i potrącił dziecko za co nie został ukarany. Obrabowanie w bestialski sposób 2 firm przez ten sąd wraz z komornikiem co doprowadziło do bankructwa. Wymieniać dalej? :)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Siema Mirki.
  Zostalem dzisiaj zaatakowany przez 2 patusow. I z tym sobie poradziłem, usadzilem ich na asfalcie. Jednakze po tym zaatakowalo mnie kolejnych 4. I badac przez nich boty dzwoniłem na 112 i blagalem o patrol.

  Wievie co mi powiedziano?! Ze mam od nich odejsc xD i teraz moje pytanie brzmi, grze moge zgłosić dyspozytora od 112, bo odjebał maniane w chuj i che zeby ludzie ktorzy mi to zrobili nie mieli zycia jak i osoba która przyjęła zgłoszenie nie miala pracy pokaż całość

  odpowiedzi (104)

 • odpowiedzi (9)

 • avatar

  SEKS EDUKACJA Z BOGIEM, CZYLI JAK NIE TRAFIĆ DO PIEKŁA ZA GRZECH AUTOSODOMII cz.1
  Zanim zjecie pitce z dagrasso i koń zostanie zwalony musicie wiedzieć, które kategorie filmów dla dorosłych są akceptowane przez Mój majestat. Mianowicie:

  -creampie- z angielskiego kremówka, ulubiony przysmak papieża Polaka,

  -mature- po nich chodziliśmy na kremówki,

  -glory hole- potoczna nazwa na stygmaty, rany po gwuździach co je na rękach ma Synek,

  -missionary- chyba nie muszę tłumaczyć, niejeden wysłannik zginął w Afryce na misjonarza bo zachciało się im leczyć ejc u Murzynów, chwała im Chryste (misjonarzom, nie Murzynom),

  -bdsm- wspomnienie męki na krzyżu,

  -threesome- na pamiątkę Trójcy Swiętej,

  -BBC- bo trzeba być na bieżąco z informacjami ze świata,

  -cuckold- pozdro św. Józef beciaku xD

  Na powyższe kategorie udzielam amnestii. Ament.

  #sexed #fedex #religia #ateizm #heheszki #seks #masturbacja
  pokaż całość

  odpowiedzi (60)