Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że mieszkam niedaleko Olsztyna i miałem już nieprzyjemność bycia tam w sądzie. Patrząc jacy tam są sędziowie i jaka jest tam patologia. W dodatku jakie rozprawy tam były to Ci ludzie powinni być dawno w&#!$%@?. Tak samo powinny być porządki z komornikami. Niestety ale tu było cały czas wysokie poparcie dla PO-PSL i wciąż jest. Chociaż jestem przeciwnikiem PiS to mam nadzieję, że zrobią z tymi śmieciami porządek. Bo tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wersen: a jak mają z nimi zrobić porządek? Zamienić na tych co sprzyjają władzy i nie pyszcza jej? Z tego co można zaobserwować to tak właśnie odbywa się reforma sądownictwa. Coś na miarę reformy szkolnictwa która rozpoczęła się i skończyła na zmianie tabliczki na buzynku.
@widmo82: Nie wiem do końca jak mają to zmienić. Ale Ci ludzie nie powinni sprawować tych funkcji jakie sprawują. Nie mieszkasz w tych okolicach i nie wiesz ile Ci ludzie zrobili złego. Jeśli lewica chce jakichkolwiek głosów to powinni przestać wspierać tych złodziejskich ludzi. Bo chcąc nie chcąc to własnie teraz wychodzi na to, że PiS jest dobry, a cała lewa strona zła. No niestety ale tak wychodzi. Bo jak nazwać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@wersen: PIS takie cacy, ich sędziowie tacy kryształowi xD Jak będzie więcej takich Nawackich, Przylebskich czy innych to wymiar sprawiedliwości będzie lepszy xD
Przerażająca jest ta naiwność niektórych, którzy chcą wierzyć w plany uzdrowienia wymiaru sprawiedliwości. Dlaczego nie powiesz sprawdzam i nie zobaczysz kogo PIS wypromował? Dlaczego nie spojrzysz w jaki sposób działa "uzdrowiony" TK z odkryciem towarzyskim Kaczyńskiego - Przyłębską, pracuje rekordowo wolno, wyrzucono kamery z sali poprzestając marnej jakości
@dziara1429: Jeśli jesteś z Olsztyna i nie wiesz, który sędzia co zrobił to pozdrawiam twoja obojętność na krzywdę innych. Jeśli PiS wprowadził złe zmiany w sądzie to będę walczył z ich sądami tak jak teraz z tymi złodziejskimi :)
@dziara1429: Oszukanie rolnika, jeden z sędziów ze zdjęcia przekroczył prędkość w terenie zabudowanym i potrącił dziecko za co nie został ukarany. Obrabowanie w bestialski sposób 2 firm przez ten sąd wraz z komornikiem co doprowadziło do bankructwa. Wymieniać dalej? :)