•  

  Czy zastanawialiście się, kiedyś ile osób zmarło w Ojcu Mateuszu? Ja w sumie ostatnio tak.

  Na początek garść informacji:

  -Serial "Ojciec Mateusz" ma 22 serie i 290 odcinków
  -Miasto #sandomierz w 2017 roku miało 23 193 mieszkańców

  pokaż spoiler Chciałem policzyć współczynnik przestępczości i śmiertelności, ale coś mi nie pykło


  Zrobiłem mały reserch, ze względu na dużą ilość odcinków i dużą ilość obowiązków nie mogłem sobie pozwolić na zobaczenie całego serialu więc dane, które mam są oparte o opisy odcinków (źródło na samy dole).

  Po wpisaniu tego do Excela wyszło mi, że w serialu zmarło 130 osób. ALE po sprawdzeniu liczby wierszy, które zapisałem, wyszło, że przerobiłem tylko 241 odcinków.
  Do tego opisy czasem były nie do końca jasne i nie wiedziałem, czy ktoś zmarł, czy też nie więc w niektórych przypadkach gdzie postawiłem zero, tak naprawdę mógł ktoś wcześniej lub później na przykład w szpitalu umrzeć.

  Myślę, że u naszego ojca Mateusza padło już ponad 150 osób

  Dodatkowo:

  -Ponad 11 porwań (było bankowo więcej, ale tyle odnotowałem z opisów)
  -Otruty pies
  -przynajmniej 2 osoby w śpiączce
  -na pewno 1 gwałt
  -W jednym z odcinków Nocul i Możejko na potrzeby śledztwa chodzili w habitach/sutannach
  -Natalia poszła w tango (wiadomo typowa hehe)
  -Możejko traci pamięć
  -Nocul spuszcza wpierdol jakiemuś typowi co obrażał mu żone
  -Nocul spuszcza wpierdol jakiemuś typowi, co obrażał mu żonę, ALE ten typ co dostał lepe w dziąsło, potem uderza żonę Nocula tak, że ląduje w szpitalu (żona nie Nocul)
  -Gibalski zatrzaskuje się w aucie pułapce
  -Śmierć kota
  -Natalia gotuje z typem, co chciał ją zabić chyba, z opisu serialu wychodzi, że to jakiś sandomierski Haniball, ale do końca pewny nie jestem!!!

  Niestety w opisach nie ma informacji, kto w końcu idzie do więzienia, więc prawdopodobnie osób, które siedzą w więzieniu dzięki Matiemu jest raz więcej niż ofiar

  Oprócz tego to: pobicia, pobicia do nieprzytomności, otrucia, kradzieże, narkotyki, romanse, wrabianie innych, poparzenia, złamania, zawały serca, rozcięcia brzucha, porwanie przez rzekę, podpalenia, napady na banki itd.

  W jednym z odcinków był fajny pomysł napadu na muzeum, wkręcili kustoszowi, że przywożą sarkofag na wystawę, a tak naprawdę tam był typ, który miał ukraść coś z wystawy, a następnego dnia miał przyjechać ziomek po sarkofag, bo jednak się pomylił. Ostatecznie tam dzieje się jeszcze coś, ale nie wiem nie widziałem

  #seriale i proszę, nie bijcie #ciekawostki i #gruparatowaniapoziomu

  pokaż spoiler Gdyby ktoś posiadał jakieś dane czy coś to niech daje znać


  Źródło

  źródło: img3.dmty.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witam Mirki i Mirabelki. Kupując laptopa dostałem gratis dysk zewnętrzny HDD Intenso Memorycase 1Tb. Nie potrzebuje go, bo mam już lepszy. Wśród plusujących wybiorę jedną osobę przez Mirkorandom, losowanie odbędzie się w piątek o 20:00. Wysyłka na mój koszt na terenie kraju. #rozdajo

  nie plusują:
  zielonki,
  toksyczne #przegryw szkalujące kobiety,
  wszelakiego rodzaju patostreamy,
  szkalujący papieża,
  hentaie,
  #wislakrakow,
  "zaplusuj jeśli nie szanujesz/jeśli szkalujesz",
  gołe baby nsfw,
  #narkotykizawszespoko,
  eksperci od koronawirusa,
  eksperymenty na tinderze,

  Reszcie normalnych użytkowników życzę powodzenia ^^
  pokaż całość

  odpowiedzi (92)

 • odpowiedzi (7)

 • avatar

  Słuchajcie, gadałem z kumplem który mieszka we Włoszech mówi że sytuacja tam jest dramatyczna. Tajne służby na szybko przerabiają piece do pizzy na prowizoryczne krematoria by potajemnie pozbywać się zwłok. W sklepach juz brakuje penne i tagiatelle. Niewygodni ludzie pytający o szynke parmeńską znikają, a w pizzeriach sprzedawana jest tylko margherita na suchym, chociaż na zewnątrz ewidentnie czuć 4sery. Wszystkiemu winna jest cenzura włoskiego reżimu. Wieczorem wrzuce materiał. #2019ncov #koronawirus #wlochy pokaż całość

  odpowiedzi (28)