Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jakże smuci mnie kiedy kolejny raz czytam o tragedii na rynku matrymonialnym. Macie racje tragedia. Pośród tylu spermiarzy i wykopków wszedzie to samo. Podstażałe, nie męskie ulańce o kartoflanych mordach czerwonych od alkoholu, spojżeniu nieskalanym jaąkolwiek oznaką inteligencji i włosami, które grzebień i szczotkę widzialy tylko w sklepie. Masakra. Ostatnio z ciekawości spytałam fryzjerki czy przychodzą do salonu panowie. Wiecie, co powoedzialy, że najwięcej jest właśnie mężczyzn w typie waszych mitycznych oskarków. Takich kartoflańców nie ma prawie wcale. A potem znowu zdziwienie, że przecież oskarek ma wzięcie a ja nie. Na pewno to nie kwestia że zaiwania 5x w tygodniu na siłkę a na fryzjera wybiera coś więcej niż obcięcie mamusi lub fryzjer "tanie i dobre. Maszynką 10 nożyczkami 15" to na pewno nie kwestia tego, że kiedy ty z piwkiem w ręku wrzucasz kolejny post o hipergamicznej bestii Sandrze, Patrycji, Julce on leci na basen, bieganie, judo.
    , mma czy inne. No po prostu niesamowite, że kobieta woli faceta, który robi coś więcej niż "wykop supervisor 24/7" taki facet nie musi nic spermic. Wchodzisz na profil a tam w zainteresowaniach: adidas, imprezy, kobiety, wódka, sex. Żyć się odechciewa. Zdradzę wam sekret. To nie spermienie tylko wasz brzydki ryj, lenistwo i niecheć żeby wymagać czegokolwoek od siebie zamiast obwiniać innych tak odrzuca. Dziękuję za uwagę
    #tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (255)

Kilka dni temu zrobiliśmy kumplowi psikusa.
    Wystawiliśmy na OLX telefon za darmo podając jego numer jako kontaktowy.
    Wydzwaniali do niego cały dzień - dostawał już kurwicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Jak udało mu się zablokować ogłoszenie (dzwoniąc na infolinie) dodaliśmy również telewizor, lodówkę, akwarium i przyrządy kuchenne.
    To co się zaczęło dziać przerosło ludzkie pojęcie. Telefon nie przystawał dzwonić, ludzie napierdalali do niego nawet o 3 w nocy.
    W niecała godzinę miał prawie 200 nieodczytanych wiadomości. Ilości połączeń nie da się zliczyć.
    Miał chyba najbardziej oblegany numer w kraju xD
    Ogłoszenia nie były aktywne nawet dzień a takie apogeum się stało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#olx #heheszki #humorobrazkowy #czarnyhumor
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (44)

Dopiero co ze Sztumu wyszedłem, a już mnie biały nick obserwuje.
    Czuję niepokój. Mam codziennie chodzić do serwerowni się odhaczać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #gownowpis #obserwatorzy

odpowiedzi (35)