Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prz3mlud: dentystka mówiła że to 15min bo nie są jakieś problematyczne te zęby, ale i tak się cykam dentysty najbardziej z rzeczy których się boje i które zdążyłem już przezyc na tym świecie
@kopytakonia: Praktycznie każdy gabinet (nie spotkałem sie z takim który by nie mial) ma w ofercie znieczulenie ogólne, polecam, tylko może ci być niedobrze po wybudzeniu albo możesz się zerzygac. Jedyny minus jest taki, ze musisz zrobić badania czy nie ma przeciwwskazań do ogólnego znieczulenia, czyli pobierają ci krew ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: dziś już za późno na zmianę znieczulenia, ale koleżanka mi mówiła że jej jak usuwali ósemkę to ona myślała że ta sama dentystka się dopiero przygotuje do usunięcia a ona jej już pokazała zęba usuniętego a ona nawet nie miała pojęcia że już
@kopytakonia: Rwą, czy dłutują? Zależy od wprawy lekarza i ustawienia zęba. Zabieg znosny, ale ja zawsze ciekawie się co tam przy mnie majstrują. Po jednej dłutowanej przez młodą lekarkę cierpiałem tydzień, gdy wcześniej doświadczony chirurg wydłutował dwie w tym samym czasie, przy tym samym ustawieniu i na następny dzień normalnie żyłem.
@kopytakonia: Właśnie wróciłem od dentysty, nie rozumiem czego można się bać, jedyna nieprzyjemna rzecz to sparaliżowana twarz. Jak sobie przypomnę jak wyrywali zęby w latach 80 to bez porównania, kiedyś to czułeś się tak, jakby ci chcieli wyrwać pół szczęki, dzisiaj oprócz znieczulenia nic nie czujesz.