•  

  a) Podaruj lokalnej bibliotece książki
  b) Zrób fotorelację ze zjeżdżania na sankach, jabłuszku lub worku ze słomą.
  c) Zrób male przemeblowanie i zmianę wystroju mieszkania w klimacie zimowym.

  Wybór 1 opcji był głównie przez brak czasu i w szczególności brak śniegu :(
  Oddałam jedną z książek z własnego zbioru, którą dawno przeczytałam i pewnie nigdy więcej nikt by tego nie zrobił, kupowanie jakiejś specjalnie do tego zadania uznałam za bezsensowne.

  Nie wiem czy mieszkańcy Warszawy zdają sobie sprawę z istnienia takiego miejsca jak Schronisko Książek ale właśnie tam moją zaniosłam. Schronisko znajduje się w Bibliotece Publicznej przy ul. Koszykowej 26/28 na 1 piętrze. Można tam oddać, wziąć książkę albo jedno i drugie. Spis dostępnych tytułów dostępny jest na wejściu bądź na stronie internetowej i jest on aktualizowany raz w miesiącu. Powyższa powinna pojawić się w spisie marcowym. Myślę, że jak w końcu przeczytam te zalegające u mnie książki które nijak do niczego mi nie pasują do puszczę je w świat dalej, a nuż komuś się przyda :)

  #mirkowyzwanie

  źródło: 1581606291685.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  w TVN gadali, że 9 dni na klamce od drzwi może być wirus, a niby paczki z Chin bezpiecznie
  gdzie tu logika?
  #aliexpress
  #chiny #koronawirus #2019ncov

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Nie ma to jak wejście żony do domu z tekstem:
  - co znowu zrobiłeś mojej matce ze mi płacze do telefonu?

  Teściowa przywiozła wnuka z weekendu, jak zwykle jakieś słoiki z mielonymi i innym badziewiem, które wyrzucam zaraz do kosza... mniejsza z tym. Na pożegnanie mojemu synowi zrobiła znak krzyża na czole, co mnie nie oburza, zawsze tak robi... ale nagle rozchyla ręce i chce mnie objąć na pożegnanie. WTF? Zdębiałem, ale by nie wyjść na jakiegoś nieczułego ją uścisnąłem... wink!... mam znak krzyża na czole. Ponoć ksiądz im kazał na mszy tak robić rodzinie. Po chwilowym szoku, powiedziałem teściowej, że nie widzę problemu i rozwarłem ręce by się uściskać na pożegnanie po raz kolejny. Teraz ona zdębiała, ale się uściskała... wink! Pentagram na czole jej zrobiłem. Mój ksiądz na czarnej mszy prosił nas o to samo - skomentowałem. Wszystko widział młody i parsknął śmiechem, a teściowa wybiegła.

  Jacy oni delikatni.

  #bekazkatoli
  pokaż całość

  odpowiedzi (39)

 • avatar

  #chiny #2019ncov #wirus #koronawirus #memy #heheszki #humorobrazkowy #hajto #tvpis #paskigrozy
  paski grozy telewizji polskiej w najbliższych tygodniach

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (12)