Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kasahara ahaa okej. Mini taki tekst do Bena wysmarował? Nie spodziewalem sie po nim. Wiem ze on caly olej z glowy ma w miesniach ale mimo wszystko jakas kultura by sie przydala od niego :x
@johnmorra mini to prostak. Maialm okazję go spotkać, zagadałem na targach, chciałem fotkę to mnie zbył chamsko. Zresztą jak się go słucha to taki dziwny jakiś. Ja wiem że na bombie chodzą nabuzowani ale trzeba się czasem ogarnąć.
@salvador5000: Spora część tych gwiazd yt to chamy z bramki, które zgrywają miłych wujków do czerpania profitów z yt ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pamiętam, kiedyś gdzieś w przebitce filmu z KFD jak big majk z bananem na twarzy wszedł jakiemuś typkowi robiącemu ćwiczenie przed lustro i się przypiął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czup:
poznałem gościa kiedy trenował ~pół roku. Graliśmy na jednym UNI w Ogame, mieliśmy kontakt i pamiętam nawet jak kupował nitrobolona i mass gainera XD Pół roku później brał już wino i testa, albo nawet na początku solo wino. Wydaje mi się że te zdjęcia są z tego okresu. Bez towaru też miał zacną formę, ale to wyżej to ściema.
@bdm_bq:

Na pewno u takich ludzi można powiedzieć, ze był gen i jako naturale i tak wyglądali lepiej niż inni naturale. No inna sprawa, że pewnie jest lekkie przesunięcie czasowe do prawdy w fotkach
@Kasahara:
od zera do formy niewiele gorszej niż na tych zdjęciach wyskoczył naprawdę bardzo bardzo szybko i wiem, że jeszcze wtedy nic nie brał. Także tak, gen i podejście od początku było konkret.