Gorące dyskusje ostatnie 12h

No i zaczęło się. Wykorzystajcie ten czas dobrze.

#piatek #piatekpiateczekpiatunio #wieczorem #heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (17)

Chciałem się podzielić ciekawą (żenującą) historią, która mi się kiedyś przydarzyła. Kilka lat temu udałem się do mojej dziewczyny, a że nie było akurat jej rodziców, to zaczęliśmy uprawiać seks. Po skończonej robocie zrzuciłem gumę na podłogę i poszliśmy się odświeżyć. A trzeba tu wspomnieć, że rodzice różowej mieli kilkumiesięcznego szczeniaka. No i ten mały szkodnik zeżarł gumę z całą zawartością. Oczywiście różowa zaraz panika, że pies zdechnie itp. Ja z kolei bałem się przypału jak po spacerze z teściem pies wróci z prezerwatywą wiszącą z dupy( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Ale na szczęście w necie znalazłem lifehacka, że trzeba psa napoić wodą utlenioną i wtedy wszystko zwróci. No i skończyło się na tym, że kieliszkiem wlewałem psu do mordki wodę utlenioną, a potem trzymałem mu głowę nad miską jak rzygał prezerwatywą. Mało brakło żebym sam dołożył do tej miski swoje trzy grosze( ͡° ͜ʖ ͡°). Na szczęście moja znajomość z różową przetrwała tą próbę, a pies szczęśliwie żyje do tej pory i za każdym razem bardzo się cieszy kiedy mnie widzi(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■).

#heheszki #pojebanaakcja #takbylo
    pokaż całość

odpowiedzi (44)

• odpowiedzi (12)