Gorące dyskusje ostatnie 12h

Koronawirus - ciężka choroba objawiająca się ściąganiem do drużyny tabunu piłkarzy z Bałkanów i 6 ligi Angielskiej których nazwiska przypominają jakąś drużynę wygenerowaną w grze bez licencji, pacjentem zero który rozpoczął epidemię jest Korona Kielce ale pojawiają się kolejni zarażeni jak Jagiellonia
    #ekstraklasa #pilkanozna #heheszki #mecz

odpowiedzi (15)

#rozdajo Jako, że planuję salon barberski to szukam dla niego dobrej nazwy, stąd to #rozdajo dla atencji.
    Wśród plusujących wybiorę zwycięzce który otrzyma na paczkomat (na mój koszt) #kamerasamochodowa którą widać na poniższym zdjęciu, autor najbardziej plusowanej nazwy otrzyma dobre whisky (gdy zdecyduję się na jej użycie). Zapraszam #niebieskiepaski ale też i #rozowepaski, #zielonki - tylko ci zarejestrowani przed 21.02.20 pokaż całość

odpowiedzi (212)

Ludzie pytają mnie "hej PyraPrzeznaczenia jak tam sytuacja z chłopcami na tinderze?"
    Odpowiadam - w ostatnim tygodniu bardzo słabo.
    Trafiłam na masę chłopców, którzy odpisywali na moje superanckie wiadomości kilkoma słowami, półsłówkami. Ja ich wiecznie zabawiać nie będę.
    Trafiłam też na gościa, który twierdził, że szybko będę chętna na to, by obejrzał nago mój tyleczek i na fana stupek. Szukam dalej.
    #gownowpis #pyrarandkuje #zyciemilosneziemniakow
    pokaż całość

odpowiedzi (41)