Gorące dyskusje ostatnie 12h

Coś pykło. W lutym zeszłego roku założyłem własną działalność. Nie układało się po mojej myśli, ale od grudnia zacząłem w miarę rozsądnie zarabiać i właśnie spłaciłem wszystkie zaległe ZUS-y, rachunki i wychodzę na prostą! Do tego mam poważne, wielkie plany na rozwój swojej działalności.

Takie #chwalesie, bo dopiero od niedawna coś się w życiu układa i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Popełniłem przez ostatni rok wiele biznesowych błędów, ale też wiele się nauczyłem. Przez ostatnie miesiące byłem bardzo zrezygnowany, ale pierwsze sukcesy tylko napędzają do osiągania kolejnych.

Może przed trzydziestką dorobię się swojego mieszkania ( ͡º ͜ʖ͡º)

[ #chwalesie | #biznes | #wlasnafirma | #dzialalnoscgospodarcza ]
    pokaż całość

odpowiedzi (30)

• odpowiedzi (3)

Wyjeżdżam na pół roku tam gdzie nie ma wirusa a jak wrócę to będzie już #ps5 a więc całe #ps4 idzie na #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady takie:
    1. plusujesz i bierzesz udział w losowaniu jednej losowej gry z tego zestawu - co 100 plusów dochodzi kolejna gra aż do wyczerpania gier ze zdjęć. Czyli, najwyżej 16 gier poleci do 16 osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. oglądasz ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=UBKR7h6YeBA a potem strzelasz w jakiej miejscowości w był nagrywany.
    Osoba która będzie najbliżej (Kilometrów) dostanie PS4 zwykłego bydlaka + dwa pady czarny i biały.

Kto nie bierze udziału?

#lgbt oraz panikarze z #koronawirus

Losowanie przez mirkoradom 29 lutego!
    Powodzenia!!!
    pokaż całość

odpowiedzi (449)