Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Tak wyglądają balustrady na inwestycji Stacja Nowy Ursus realizowanej przez firmę Robyg. Mieszkania uzyskały pozwolenie na użytkowanie 14.02.2020. Zdjęcia zapożyczone z facebooka, sam mam tam zakupione mieszkanie ale obecnie nie ma mnie na miejscu żeby sprawdzić jak to u mnie wygląda. Barierki zostały uszkodzone przez wiatr - super jakość. Więc polecam jak coś tego dewelopera. Pod tymi balustradami znajduje się ciąg pieszy. Więcej w kom.
  #robyg #warszawa #remontujzwykopem #budujzwykopem #mieszkaniedeweloperskie
  pokaż całość

  odpowiedzi (69)

 • avatar

  Nie ma co już się zastanawiać, na pewno ktoś jest już nosicielem wirusa w Polsce. Niestety polska mentalność nie pozwala ograniczyć tego typu epidemii z prostego powodu. Zakompleksione społeczeństwo nie będzie nosić maseczek, ponieważ "co pomyśli sobie ten random metr ode mnie w autobusie?". Co powie Jola z 1 piętra, jak mnie zobaczy w maseczce? "Jestem stara, nie będę nosić bzdur na sobie, bo co powie sąsiad".

  Najlepszym rozwiązaniem mieć teraz domek na wsi, w odległości przynajmniej kilkunastu metrów od innych. Wystarczy zrobić zakupy i siedzieć w domu. Gorzej w miastach, gdzie różne sraki dotykają klamek. Dotykają przyciski na domofonach itp, kaszlą w autobusach, tramwajach. Zapowiada się fantastyczny marzec.

  #koronawirus #polska #chiny #2019ncov
  pokaż całość

  odpowiedzi (122)

 • odpowiedzi (134)