•  

a) Zorganizuj wieczór gier planszowych – zgarnij współlokatorów albo rodzinę i usiądźcie razem do gry.
    b) Wykonać rysunek, przedstawiający coś co istnieje tak, żeby dało się rozpoznać co to jest np. znany budynek, osobę, samochód konkretnej marki.
    c) Przygotuj "skarb" dla kogoś z rodziny albo znajomego. Przekaż mu wskazówki jak go odnaleźć dostarczając mapę, instrukcję.

Już myślałem, że nie znajdę chwili, żeby wypełnić moje #mirkowyzwanie, ale jednak się udało.

Z zestawu, który otrzymałem, odpadły na samym początku dwa punkty:
    a, ponieważ ma to być wyzwanie, a planszówki są u mnie ogrywane bardzo często
    c, bo nie chciałem chować po mieszkaniu, a gdybym schował coś w #lodz, to menel bez mapy znalazłby to szybciej niż mój różowy. W sumie pewnie nie zdążyłbym przekazać mapy.

Jeśli chodzi o rysowanie, to nie umiem, dlatego postanowiłem sobie trochę ułatwić zadanie - tak powstało to narzędzie, które pozwala zredukować liczbę kolorów w przesłanej grafice i zabarwić je według własnych upodobań (mam nadzieję, że link za szybko nie wygaśnie).

Dla kontrastu dla mojego beztalencia wjechał jako grafika Pan Sapkowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od lewej oryginał, przetworzone i mój rysunek na karteczce samoprzylepnej.

źródło: beztalencie.png

Gorące dyskusje ostatnie 12h