Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

Niedawno pojawiliśmy się na Wykopie i chcielibyśmy się prawilnie przywitać. Jesteśmy grupą pasjonatów, która tworzy portal SmartMe.pl promujący rozwiązania smart w polskich domach.

Przygotowaliśmy dla Was Walentynkowe #rozdajo Xiaomi Mi Band 4.

Zasady konkursu:
1. Plusujesz ten wpis.
2. Zamieszczasz w komentarzu najlepszy tekst na podryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
do którego trafi opaska.
3. Udział może wziąć każdy.
4. Konkurs trwa od momentu zamieszczenia wpisu do soboty 15.02.2020 r. do godziny 23:59.
5. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród pięciu najwyżej plusowanych komentarzy (spełniających zasadę numer 2) przez 4-osobową Komisję Konkursową do dnia 17.02.2020 r.

Regulamin konkursu

Opaskę pewnie każdy zna, ale jeśli chcesz, to możesz o niej poczytać tutaj– Xiaomi Mi Band 4

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Wykopie oraz odwiedzenia strony https://smartme.pl/. Byłoby nam również bardzo miło, gdybyście polubili nasz profil na Facebooku. Ostatnio stuknęło nam 3k polubień! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zapraszamy do czytania naszych recenzji i poradników:
Recenzja kamery samochodowej 70 mai pro
Recenzja najnowszego huba Xiaomi Gateway 3
Recenzja odkurzacza Roborock s6
Poradnik jak wgrać język polski do Roborock s50 i Xiaomi Vacuum v1
Ranking odkurzaczy z Chin
3 pojęcia z smart home Xiaomi i nie tylko
Aktualizuj swój Roborock s50

Prowadzimy także grupy tematyczne na Facebooku.
Interesuje Cię tematyka Smart Domów? Dołącz do Smart Home - HomeKit, Google Home, Mi Home, Home Assistant, Fibaro, Aqara
Masz pytania odnośnie Xiaomi? Znajdź odpowiedzi na Xiaomi - Aqara, Mi, Roborock, Redmi, Yeelight, Smartmi, Viomi
A jeśli poza czytaniem o technologii lubisz na nią popatrzeć to zapraszamy Cię na nasz profil Instagram!

#rozdajo #konkurs #podrywajzwykopem #zwiazki #xiaomi #miband #smarthome #inetligentnydom #technologia
SmartMe - Mirki i Mirabelki!

Niedawno pojawiliśmy się na Wykopie i chcielibyśmy si...

źródło: comment_1581621642TIHrvxojt8KknkICZ3c4h5.jpg

Pobierz
  • 257
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@SmartMe: pozwolę sobie przytoczyć historię jak poznawałam dopiero swojego niebieskiego. Pisał mi, że podobają mu się czerwone paznokcie no to ja myk szybko i dokładnie jak umiem je pomalowałam. Wysłałam zdjęcie i odpisał, że mam ładną rękę to mu odpowiedziałam
Jak będziesz miał szczęście to może cię ta ręka dotknie
No i go moja ręka dotyka ¯_(ツ)_/¯ chyba można uznać za tekst na podryw. Może i tandetny, ale jaki tekst nie