Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jest sprawa... Starszą, że w Łodzi już jest wirus, więc Jadę właśnie do marketu kupić 40kg makaronu, konserwy i wodę w butelkach, ale nie mogę się zdecydować na outfit, żeby wyglądać naturalnie i modnie na ulicy oraz nie wzbudzać podejrzeń. Który strój powinienem wybrać?

#2019ncov #koronawirus #heheszki

odpowiedzi (49)

Tak sobie myśle, ze nie mógłbym być z high maintenance girl z instagrama. Jak oglądam takie fotki to czuje cringe przez ekran telefonu, ubierać się pod publikę i szukać jakichś pojebanych miejsc gdzie można porobić fotki ze byłem i zapłaciłem. A to wszystko żeby zaruchać taką dziewczynę która myśli ze jest zajebista bo ubiera się jak bijons na rozdanie Oskarów. Irytuje mnie takie życie jak ukraiński oligarcha i z jednej strony chciałbym być z taką dziewczyną (bo są ładne, kto by nie chciał) a z drugiej strony weź się z tym potem użeraj. Nie wyobrażam sobie nawet jak miałbym przyjść z taką do znajomych którzy są normalni ale no kurwa, rozpalić grilla przy takiej to obciach bo ona tylko kawior z truflami przy dobrym roczniku Château Margaux ( ͡x ͜ʖ ͡D)

Wstyd z nią iść na kebsa bo dla niej to poniżenie xd. Chodzenie do filharmonii dla rozrywki bo musi pokazać jaka jest zajebista i awangardowa, pomijam już fakt ze ubieranie się w taki sposób jak ten koleś zawsze było dla mnie czymś niefajnym, ja wiem ze formalny ubiór i w ogóle ale są ludzie którzy szukają okazji aby ubrać marynarkę bo lubią, a są tacy jak ja którzy tego unikają bo czuja się jak na weselu i nie lubią się wyróżniać jak jakiś tryhard na mieście #casual4life

Miałem okazje być na randce z podobna do tej na picrel, ale pare minut rozmowy wystarczyło żeby olać temat, 20pare lat - wycieczki tylko do najbogatszych miejsc albo na druga stronę globu, śmieszki ze nigdy nie korzysta z airbnb bo tam brudno hehe, tata wszędzie zawiezie wyjebanym samochodem (czulem się jak debil ze swoim wypierdzianym vw) wyjścia na operę „dla rozrywki” (iks-de) i ogólne poczucie jakbyś prowadził wywiad z Kingą Rusin #pdk a nie rozmawiał z prawdziwą osobą.

Miałem wrażenie jakbym siedział w ukrytej kamerze typu „patrzcie jak mu się niekomfortowo rozmawia z bogatą dziewczyną która na niego leci Boże jak śmiesznie cue sitcom laughter

To jest chyba kolejna z tych rzeczy o której większość kobiet marzy (wyglądam jak gwiazda patrz andżelaa pisk) a faceci w większości tym pogardzają, szara myszka dla anonka znacznie lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozkminy #takaprawda #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #przemyslenia #podrywajzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (122)

• odpowiedzi (29)