Wpis z mikrobloga

@Paradox3p: Nie spotkałem się z hejtem na ta pozycje. Sam kumpel mnie w to wkręcił... minusem to jak z moim różowym chce zagrać to ma wymówke , że za długo się w to gra. Dodatek mam tylko podziemia, ale planuje dokupić góry. Fajna opcja z figurkami można je pomalować :)- sam tak zrobiłem.
@Paradox3p Talizman albo się kocha albo się nienawidzi. Ci co narzekają to właśnie głównie na losowość. Praktycznie wszystko zależy od farta: jaka postać Ci się trafi, czy wygrasz, czy przegrasz pojedynek, jaki sprzęt wylosujesz. Ale moim zdaniem nie jest tak do końca bo są miejsca gdzie sam musisz podjąć decyzję co dalej: czy dalej wzmacniasz postać, czy ryzykujesz i idziesz na środek, jak jedna osoba leci na środek to reszta musi ją
@Paradox3p: Fajna gra, ale niestety nie ma chętnych do (analowej wiadomo) formy gry i poza tym lubię jeszcze bardziej wersje starszą. Główna wada to duża losowość, ale mimo tego jest przyjemnie pograć, zwłaszcza na zmodyfikowanych zasadach.
Bo to taki Chińczyk rpg i szykana jest, że losowy i trwa wieki itd. Ja jako osoba pracująca w branży, pomimo tego doceniam- jest to świetna gra do wprowadzenia ludzi którzy są zieloni w tym temacie, a wróżki i inne stwory im są obce. Jak poprowadzisz jeszcze jak prawdziwy mistrz gry, czytając karty, prowadząc trochę rozgrywkę to osoby które grały pierwszy raz złapią bakcyla.
Jest to gra prosta, fantastyczna i dla każdego.