Wpis z mikrobloga

1. Dostań zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną jako Informatyk.
2. Pójdź.
3. Dowiedz się, że w firmie nie ma aktualnie żadnego informatyka.
4. Dowiedz się, że w firmie jest ponad 40 komputerów, 40 telefonów i do tego drukarki, kasy fiskalne i inne urządzenia elektroniczne.
5. Masz się zająć również stronami internetowymi, oprogramowaniem wszelkiego rodzaju w firmie i uwaga kontaktami z klientami. Co #!$%@?? Co informatyk ma wspólnego z klientami firmy?
6. Podziękuj za rozmowę, bo już wiesz, że szukają idioty, który będzie ciągnął 2 lub nawet 3 stanowiska w jednym.
7. Jeszcze nikt Cię nie wdroży w systemy, w ogóle wtf? Co te firmy sobie myślą? Tak z marszu sobie wejdę i będę wprowadzał im zmiany do wszystkiego.
8. Jeszcze takie głupie pytania w stylu "Co byś zmienił w naszej firmie?" Ewidentnie właściciela, czy jakiegoś szefa z którym rozmawiałem, bo szycha jak cholera i do teraz nie wiem kogo oni szukają, bo na moje z 3 stanowiska wymienił podczas tej rozmowy (administrator sieciami, serwisant sprzętu i osoba odpowiedzialna za kontakty z klientami). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Życzę powodzenia osobie, która dostanie tam pracę, bo to będzie katorga.
I zaś mi się odechciało szukania roboty w swoim własnym zawodzie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#praca #pracait #polska #januszebiznesu
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nophp: Jeszcze nikt Cię nie wdroży w systemy, w ogóle wtf? Co te firmy sobie myślą? Tak z marszu sobie wejdę i będę wprowadzał im zmiany do wszystkiego.

Ja raz pracowałem w szpitalu i następnego dnia ruszał nowy system w szpitalu. Na moje pytanie gdzie co jest? Dostałem odpowiedź: Anon na czuja ale nie zepsuj.

XD
@pmub: Taaa. Może z 3 tys. na rękę by dali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wycz: Nie chcesz wiedzieć. Najgorsze miasto dla informatyka jakie może być w tym kraju. Jakbym mógł to bym się spakował i wyjechał gdzieś indziej.
@Lychguard: Też tak można, ale są rzeczy, gdzie na czuja się nie da. Urząd Gminy - zrób coś na czuja, to kuźwa księgowe zaraz krzyczą, że facebook
@nophp Wiesz, ja sie dalem wepchnąć w gówno i to po sama szyję. W firemce zarządzam wszystkim, jestem helpdeskiem, pisze stronę, mam przejąć od typa, który tworzył stronę od parenastu lat wszystko i kontynuować jego prace, jezdzic we wszystkie strony świata do innych, zeby tam pomóc i zrobić, poskładać szafki i zabrać segregatory xD. Koniec końców musimy robić ozdóbki na Szefa oczko w dupie. Robię jeszcze w grafikę. Mam ze soba 2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nophp: no to mowie, nowa ruda. Mnie pracodawca chcial wcisnac na staz w wieku 28 lat gdzie juz mialem i staz i przygotowanie. Na szczescie mialem dzien do podpisu albo mnie #!$%@? i nie mogl kombinowac. Z reszta i tak bym sie nie zgodzil :p
@nophp: A po kigo #!$%@? w firemce 40 osób osobny administrator? xD Całe IT jest spokojnie do #!$%@? dla jednej osoby razem z serwisem sprzętu i przeglądaniem wykopu przez 2h dziennie. No ale przy haśle "kontakt z klientem" to rzeczywiście zwrot przez skrzydło i nara #!$%@?.