Wpis z mikrobloga

@alxnr: Żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Nikomu nie życzę choroby, ale niech się czasem wybiorą do szpitali i zobaczą co tam się dzieje.
Każdego może to spotkać, sam trafiłem do szpitala (neurochirurgia) - wstałem zjadłem śniadanie i jeb fik na glebę, hui wie czemu, zabrali mnie karetką i tydzień siedziałem w "sanatorium" a jestem lvl 30, więc chłop w sile wieku
Podstawowe badania zrobione, wynik - hui wie co xd
KrolOkon - @alxnr: Żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Nikomu nie życzę chor...

źródło: comment_1581635736wws3f8E5i6BNyCiBInIigc.jpg

Pobierz
@alxnr: przeciez tak co wybory jest. Jaka partia by nie rzadzila to co wybory spotyka sie z takim samym komentarzem jak twoj.

Teraz lekko z nostalgia wspomina sie czasy rzadow sld, nie pamietajac ze spiewalo sie wtedy

I jak ja was #!$%@? nienawisze, i jak ja wami #!$%@? gardze


lub rzady PO, ktorych ludzie mieli tak dosc, ze stwierdzili ze nawet PiiS przy nich to mniejsze zlo.

Pomimo to Polska caly
@alxnr: Wygra.

500+ oraz skuteczna propaganda zrobiła swoje.

duda spokojnie wyciągnie z 45-50%, błońska z 20%, biedroń wątpię żeby przekroczył 10%, bosak z 4,76. Pozostałe procenty rozejdą się po reszcie.
@alxnr: Już ci powiem kto głosuje, co zresztą musi być prawda bo jakoś głosy poparcia lecą. Zatem, z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, iż starszy elektorat (im starszy tym lepiej) jest jednym z głównych filarów, gdyż:

1. Często nie ogarniają internetu, gdzie oprócz artykułu są komentarze często negujące treść artykułu. Telewizyjna (jak i radiowa) tuba działa jednokierunkowo. Dostajesz przekaz, ale nie masz się jak odwołać, sprawdzić, jeśli tuba jest twoim jedynym źródłem