•  

Nawet nie wiecie jak już na prawdę zaczyna mnie wkurwiać ten kraj.
    Już jebać co jedni drugim kiedyś robili. Ja pierdole nie chce mi się rozliczać 15 razy tego co już było i wiecznie słyszeć wycie A ZA PEŁO, A ZA KOMUNY i cały czas jedna paranoja zamiast skupić się na tym co teraz, a co zjebane rozliczać od razu. To co się dziś odkurwiło na prawdę sprawia, że albo kurwa stąd serio będę się starał wypierdalać tak szybko jak się da, albo kurwa sam chyba do polityki wejdę i będę lizał dupy przełożonym co by cokolwiek móc zmienić na lepsze.

2 miliardy na TVP.
    lub
    2 miliardy na onkologie

Mój wkurw jest tu pomnożony razy 2137, ponieważ dziś dzwoniąc do domu spytać się jak tam mamuśka się trzyma dowiedziałem się że nowotwór wbił już drugi level. Zajebiście kurwa. Nie wiem może to ze swego rodzaju rozpaczy tak oceniam, ale jednak mam wrażenie, że leczenie mamuśki było prowadzone przez dzieci we mgle przez te 8 miesięcy od diagnozy.
    Jakbym chociaż usłyszał, że poszło na onkologie 2 miliardy, to może przynajmniej trochę miałbym poprawiony humor. A tak to zostaje klepać swoje studia dalej i liczyć, że jednak coś to leczenie jeszcze da.
    #tvpis #neuropa #4konserwy #polityka #medycyna

Gorące dyskusje ostatnie 12h