•  

    To właśnie jest ta nadzwyczajna kasta: politycy PiSu, ich prokuratorzy, za chwilę sędziowie, ich media publiczne i prywatne, ich służby i komisje, ich spółki skarbu państwa, ich Holeckie, Szydły, Lichockie, Gowiny, Zybertowicze, Przyłębskie, Tarczyńskie, Rachonie, Sasiny, Dudy, Kempy, Jakie, Zalewskie, Ziobry, Macierewicze, Morawieckie, Misiewicze, Pawłowicze, Piotrowicze, Kaczyńskie i inne i całe ich rodziny, które z tego żyją jak pasożyty w zarządach, urzędach i radach nadzorczych. Po samych tych nazwiskach widać, że tam głębszej rozkminy nie ma. Banda sekciarzy smoleńskich i miernot, która nie dość, że dorwała się do koryta to jeszcze tam syfi i wyciera sobie mordę rzekomą wolą suwerena. Zaraz będą znowu zdziwieni, że ktoś ich wygwizda, a po tym na co idą te pieniądze widać jakie mają priorytety. Propaganda i dezinformacja a nie zdrowie. Skończeni hipokryci. Polska w runie to była zapowiedź, nie diagnoza.

    Jeszcze baba ma czelność zarzucać manipulację po tym jak dała 2mld z budżetu na TVP.

    #polityka #pis #bekazpisu #propaganda #polska #bekazpodludzi #patologiazewsi

    . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

    źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

    Róg Gabriela - matematyczny paradoks, w którym matematycznie wszystko się zgadza, ale praktycznie jest "nie do pojęcia".
    Zacznijmy od prostej funkcji F(x) = 1/x. To w zasadzie hiperbola. Jej wykres rysowany na układzie współrzędnych to wykrzywiona linia, która stopniowo coraz bardziej przybliża się do osi X i Y. Zbliża się i zbliża, wydłużamy ją dalej, a ona nadal się zbliża i zbliża... ale choć byśmy ją przedłużali do nieskończoności, to z osią się nie przetnie. Poruszając się po niej można z miesiąca na miesiąc docierać coraz bliżej, ale nigdy nie dotrzeć.

    Weźmy sobie teraz kawałek tej krzywej, wzdłuż którejś z osi, zaczynający się na wartości 1 i idący do nieskończonego X lub Y i obróćmy dookoła tej osi. Wykres funkcji zakreśli w przestrzeni bryłę obrotową podobną do bardzo długiej wuwuzeli. Paradoks zaczyna się, gdy zastanowimy się nad jej podstawowymi właściwościami.
    Objętość bryły to całka od 1 do nieskończoności z 1/x2 dx razy Pi. W takiej sytuacji funkcja opisująca objętość bryły ma skończoną granicę a objętość wynosi Pi użytych jednostek.
    Powierzchnia zewnętrzna to 2Pi * logarytm naturalny z nieskończoności. Funkcja opisująca to pole dąży do nieskończoności, co oznacza, że róg Gabriela ma nieskończoną powierzchnię zewnętrzną, przy równoczesnej skończonej objętości.

    Odwrotny przypadek bryły obrotowej o nieskończonej objętości lecz skończonej powierzchni otrzymanej przez obrót krzywej funkcji nie może istnieć.
    #matematyka #ciekawostki #nauka #gruparatowaniapoziomu
    pokaż całość

    odpowiedzi (42)

  • avatar

    Do Polski należy sprowadzić 1mln kobiet z Ameryki Poludniowej a kosztami obarczyć polskie kobiety. I to jest to co naprawi demografie a nie żadne 500+ i okradanie polskich mężczyzn.

    #przegryw #blackpill #spierdolenie #codziennyblackpill #stulejacontent #bluepill #redpill #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #mgtow #logikarozowychpaskow #p0lka pokaż całość

    odpowiedzi (36)

  • avatar

    jaką kolacje przyrządzasz żeby urobić faceta?

    A)

    odpowiedzi (69)