Wpis z mikrobloga

@Fushnikov: Co sobie dzbanie kupili? Udowodnili im coś? Miało byc odszkodowanie,ale Serie A nie stać było na nie. Jestem kibicem Parmy i nie będę mówił że coś się należy,bo w 90 latach klub ten był potęgą. Z tego co wiem Milan w 80- latach też był zdegradowany za korupcje. Nikt #!$%@? tyle nie stęka co ten gówniany klub,nawet Man Utd.
@Fushnikov: Ojejku patus się zagotował i jeździ po rodzicach. Szkoda że twoi rodzice nie zabezpieczali się tak Milan w 90 latach przed utratą bramki. Tak ładnie ustawiane xd Cym się rózni Ac Milan od gówna? Gówno wie że śmierdzi,Milan nie.
Aha to jeszcze mi tylko odpowiedz dlaczego Fabbri został zawieszony za niepodyktowanie karnego i stronnicze sędziowanie w ubiegłym roku vs Milan gdzie rzekomo Sandro mógł dotknąć ręką a trybunał arbitrażowy sędziów zawiesił go na 12 miesięcy ;) taka gownoburza była wczoraj Calabria vs Sandro i tu był karny a tam nie :) związek sędziów dopatrzył się stronniczego sędziowania tylko nie kibice Juventusu. I to jest obiektywizm zaślepionych fanatyków ;)