Wpis z mikrobloga

Wszystkim pisowcom i symetrystom oburzającym się, że opozycja chciała przekazać 2 miliardy na onkologie zamiast na TVP przypominam, że 6 lat temu TVP nie potrzebowała:
- 800 mln pożyczki z BFG,
- 2 miliardów dofinansowania z budżetu.

To jest konsekwencja robienia ścieku gorszego niż za komuny z telewizji publicznej.

Chcecie mieć partyjną telewizje? Proszę bardzo ale miejcie odwagę powiedzieć Polakom, że potrzeby partyjne przedkładacie nad ich zdrowie.

#neuropa #4konserwy #polityka
Pobierz
źródło: comment_1581666924sIlHDtq0PUUxZd2kP6v7T6.jpg
  • 19
@ZaplutyKarzelReakcji: człowieku co Ty pieprzysz że za PO nie potrzebowała ( ͡° ͜ʖ ͡°) pod koniec 2017 roku TVP dostało niecały miliard złotych jako rekompensatę za utracone wpływy abonamentowe w latach 2010-2017.

W latach 2010-2015 rządziło PO i gdyby rządziło dalej, w 2017 roku to właśnie oni przyznaliby tę rekompensatę. Dopóki nie zmieni się forma finansowania mediów publicznych to tak będzie, niezależnie od tego kto rządzi. I
@ZaplutyKarzelReakcji: i nie kłam, bo ja rozumiem, że nie każdemu chce się czytać starych sprawozdań zarządu TVP z wykorzystania wpływów z opłat abonamentowych, ale te kwoty pompowano w media publiczne już wcześniej. W 2012 roku zresztą powstał ciekawy raport NIK mówiący o tym, co się działo z pieniędzmi w TVP. Boni i Braun chcieli opodatkować każde gospodarstwo domowe obowiązkową kwotą 10 PLN miesięcznie, a TVP miała elementarne braki w dokumentacji księgowej,
@ZaplutyKarzelReakcji jedyne do czego bije to hipokryzja młodej razemki. Sami mają zamiar dotować publiczną telewizję na potęgę, jednocześnie nie przeszkadza im to wycierać sobie mordy PiSem. Ale oczywiście wytykając to i brzydząc się pobożnego socjalizmu PiSu jak i bezbożnego lewicy jestem wstrętnym symetrystą.( ͡º ͜ʖ͡º)
@Sharpboy: Ta jego definicja to nie jest żaden symetryzm tylko tak wygląda zwyczajna walka fanbojów obu partii. Dziemianowicz-Bąk to przecież posłanka KO. Jeśli ktoś krytykuje pis wrzucając jako przykład kogoś z KO to nie można się dziwić, że w komentarzach ludzie odnoszą się do opozycji wypominając także ich hipokryzję. Trzeba być pożytecznym idiotą albo dostawać pieniądze za wpisy, żeby przedstawiać taki punkt widzenia.
Zresztą ta retoryka, że poszło 2mld na tvp