Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam Was z banicji, tu @mateusz-zahorski, nie spodziewałem się, że przyjdzie mi publikować mirkowyzwanie w takich smutnych okolicznościach... Ban za niewinność, to oczywiste. :D
Przechodząc do sedna, pierwszy zestaw jaki otrzymałem to zadanie z hospicjum, było tam jeszcze ulepienie bałwana, mieszkam w centrum polski i tu śniegu do tej pory nie było, miałem jechać w góry ale nie wyszło. Trzecim wyzwaniem była talia kart i nauka kilku sztuczek, nie wybrałem go ponieważ wydawało mi się mało ambitne (wyjazd w góry chyba za bardzo ambitny. XD) Poprosiłem o inne zestaw wyzwań i otrzymałem następujący :
a) Naucz się przygotowywać kilka ulubionych drinków lub stwórz coś własnego
b) Zrób prezent dla siebie- kup sobie coś o czym od dawna myślałeś/aś ale ciągle to odkładałeś/aś
c) Zorganizuj charytatywną zbiórkę żywności, pieniędzy lub ubrań.
Obudziłem się jak zwykle za późno, wszystko na ostatnią chwilę, wyzwanie a wydawało się dobre ale nie starczyło mi czasu na zakup książki z drinkami, soków, dodatków itp. Wyzwanie c wygląda tak, że jest teraz ciężko coś takiego zorganizować, w internecie czy w życiu codziennym. Mogłem pojeździć po rodzinie, ubrań z pewnością trochę byłoby, ale nie miałem gdzie ich oddać. Bardzo lubię pomagać, stwierdziłem, że w ciągu najbliższych dni zrobię coś dobrego dla innych. Wybrałem zestaw b, zrobiłem sobie prezent, tak poszedłem na łatwiznę, ostatnio nie mam czasu na nic, dużo pracuję, w weekendy też, stwierdziłem, że mi też coś się należy.

Padło na #zegarek, poprzedni miałem przez 5 lat, dostałem na urodziny. Zacząłem obserwować tag kontrolanadgarstkow, bardzo mi się zaczęły podobać zegarki, uderzam w te bardziej eleganckie, do tej pory zakładałem je tylko gdy wychodziłem na jakieś spotkania, do koszuli, golf. Ten wydaje mi się, że będzie pasował do t-shirtów, nie jest duży, ma skórzany pasek, który bardzo mi przypadł do gustu.
Jestem z niego zadowolony, można powiedzieć, że to mój pierwszy, więc jestem amatorem, pochwalę się nim pewnie też niedługo na tagu.

Marzyłem również o tym aby wrócić na siłownię, więc kupiłem sobie karnet, od poniedziałku wracam pracować nad formą, kondycją i nad swoją siłą. :D
Niech #mirkowyzwanie będzie dla mnie motywacją do zmiany i pracy nad sobą! Zmieniam swój styl i siebie! :)
Chciałbym podziękować bardzo organizatorom, bo zdaje sobie sprawę ile kosztuje to ich trudu, pracy, robicie naprawdę kawał dobrej roboty, razem pomagamy innym, super się czyta wyzwania gdzie np. inni jeżdżą do schronisk i karmią psy, koty, wychodzą z nimi.
Dzięki @brand_new_brain :*** i @FHA96! :* ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witam Was z banicji, tu @mateusz-za...

źródło: comment_1581667377SO14TNGrvptftugNxQpE5q.jpg

Pobierz
  • 4