•  

  Czyli wPotylice wprost przyznaje, że gdyby nie 2mld na propagandę, to PiS już dawno straciłby władzę i wciskanie kitu ludziom, to ich jedyny sposób by utrzymać się przy korycie xDD

  #bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka

  źródło: image.jpg

  •  

   @kezioezio już nawet nie kryją się z tym, że uprawiają propagandę

  •  

   @kezioezio: jak widać nawet wpotylice czasem potrafi napisać coś prawdziwego. Pewnie ktoś dostanie ostro po premii xD

  •  

   @kezioezio:

   gdyby nie pluralizacja rynku mediów, którą zapewniła TVP

   xDDDD

  •  

   gdyby nie pluralizacja rynku mediów, którą zapewniła TVP

   xDDDD

   Serio chcesz się z tym kłócić? Wcześniej miałeś dokładnie taką samą narrację z każdej strony, miałeś tow. Lisa i Lewicką w służbie jedynie słusznej wizji + TVN, w którym pieprzono dokładnie to samo. Nie licząc mediów niszowych, jak GP czy Radio Maryja, na jedną modłę nadawali dokładnie wszyscy. Jak prawicowi dziennikarze z Rzeczpospolitej podskakiwali, to rzecznik rządu, pod śmietnikiem, przehandlował ją kumplowi za kredyt z państwowego banku. Nie rób z siebie osła.
   @johny-kalesonny:

  •  

   @Planeta_odebete2: chyba w innych krajach żyliśmy XD piękny fikoł swoją drogą

  •  

   chyba w innych krajach żyliśmy XD piękny fikoł swoją drogą

   Wymień media o znacznym zasięgu, przedstawiające konserwatywny światopogląd przed 2015?

   niszowa TV Republika, Radio Maryja, niszowa Gazeta Polska, niszowe DoRzeczy. The end.
   Zestaw to sobie z Onetami, TVNami, Wybiórczą, Radiem Zet itp. itd. Po upadku komuny, rynek medialny w ogromnej części został zawłaszczony przez zwolenników jednej opcji, propagatorów jednej narracji. To fakt i tyle.

   @wanghoi:

   źródło: hqdefault.jpg

  •  

   Serio chcesz się z tym kłócić? Wcześniej miałeś dokładnie taką samą narrację z każdej strony, miałeś tow. Lisa i Lewicką w służbie jedynie słusznej wizji + TVN, w którym pieprzono dokładnie to samo. Nie licząc mediów niszowych, jak GP czy Radio Maryja, na jedną modłę nadawali dokładnie wszyscy. Jak prawicowi dziennikarze z Rzeczpospolitej podskakiwali, to rzecznik rządu, pod śmietnikiem, przehandlował ją kumplowi za kredyt z państwowego banku. Nie rób z siebie osła.

   @Planeta_odebete2:

   GIF

   źródło: gif-geek-diving-diver-5546575.gif (6.01MB)

  •  

   @johny-kalesonny:

   Ja się nie odnoszę do jakości kontentu TVP, który jest niestety marny. Bezdyskusyjną prawdą jest natomiast, że przejęcie przez pis kontroli nad Telewizją Publiczną, znacznie wyrównało proporcje na rynku medialnym, na którym to środowiska "liberalne", dysponowały praktycznie monopolem.

  •  

   już nawet nie kryją się z tym, że uprawiają propagandę

   obie strony uprawiają propagandę. To jedna z cech demokracji. Tylko totalny naiwniak mógłby twierdzić, że jest inaczej.
   @DziobakApokalipsy_:

  •  

   @Planeta_odebete2: Nie żeby coś:

   Publiczna radiofonia i telewizja realizuje misję publiczną, oferując, na zasadach określonych w ustawie, całemu społeczeństwu i poszczególnym jego częściom, zróżnicowane programy i inne usługi w zakresie informacji, publicystyki, kultury, rozrywki, edukacji i sportu, cechujące się pluralizmem, bezstronnością, wyważeniem i niezależnością oraz innowacyjnością, wysoką jakością i integralnością przekazu.

   https://www.arslege.pl/misja-publiczna-publicznej-radiofonii-i-telewizji/k667/a51168/

   Tak jak można stwierdzić, że TVP i wcześniej miało zabarwienie pro-rządowe, tak absolutnie NIE MOŻNA powiedzieć, że teraz jest podobnie. To co się odpierdala w TVP przekracza wszystkie skale. Nie ma żadnego porównania dla TVP, to nie jest drugi TVN (który też krytykował rząd czy PO), to jest wzór północno-koreańskiej telewizji publicznej. Nawet jak spojrzysz na materiały archiwalne TVP to zobaczysz, że aktualnie masz to samo co wtedy.

   TVP nie wprowadza żadnego pluralizmu na rynek, jest po prostu antydziennikarską reżimówką, w której wrzuca się propagandę.

  •  

   @Planeta_odebete2 ładne fikołki robisz. Przed zmiana władzy media po prawej stronie istnialy tylko rynek że zweryfikował, udział był mierny. Dodaj do tego że pośrednio są sterowane przez partię lub osoby z nią związane. Poprzednia ekipa nie miała "własnej" tv czy gazet. Były tylko sympatyzujące. TVP nie służy do wyrównywania proporcji. P w nazwie to nie jest TVPropaganda czy TVprorzadowa. Zapominasz że za czasów PO były programy prowadzone przez Pospieszalskiego itd dalej mi się nie chce wymieniać

  •  

   Przed zmiana władzy media po prawej stronie istnialy tylko rynek że zweryfikował, udział był mierny.

   Taaa. Przypomnij sobie genezę największych mediów w Polsce. Albo ich korzenie sięgały PRL (choćby TVN), albo sprzyjające nowemu/staremu establishmentowi (GW). Gadanie o wolnym rynku w przypadku mediów w kraju świeżo po przemianie ustrojowej, to pieprzenie ignoranta, albo propaganda trolla.

   Dodaj do tego że pośrednio są sterowane przez partię lub osoby z nią związane. Poprzednia ekipa nie miała "własnej" tv czy gazet. Były tylko sympatyzujące.

   W praktyce, nie zmieniało to dokładnie niczego. W nieco subtelniejszy sposób, ale nie mniej skutecznie i o wiele bardziej profesjonalnie, sączono propagandę w każdym artykuliku z Czerskiej, w każdej publicystyce czy programach informacyjnych z Wiertniczej.

   TVP nie służy do wyrównywania proporcji. P w nazwie to nie jest TVPropaganda czy TVprorzadowa.

   Muszę przyznać ci rację. W idealnym świecie nie powinno mieć to miejsca. W postkomunistycznym kraju, w którym mediami rządzi jedna opcja polityczna, nie wiem jak można byłoby to zrobić inaczej. Pewnie dałoby się subtelniej, mniej topornie, ale bez możliwości dotarcia do wyborców, równie dobrze można byłoby pakować manatki.

   Zapominasz że za czasów PO były programy prowadzone przez Pospieszalskiego itd dalej mi się nie chce wymieniać

   Dalej nie chce Ci się wymieniać, bo innych nie było. Przynajmniej od wyborów 2011r. Pospieszalskiego przerzucili na godzinę, w której stracił 90% oglądalności. Trzymany był pro forma, bo w przypadku tak dużej przewagi na froncie mediów, nie miał on żadnego rzeczywistego znaczenia.

   @matowy:

  •  

   @kezioezio: ich podejście 2005-2007 pokazuje że tak, lightowe podejście do tvp wg prezesa doprowadziło do przegranej

   +: krzych0
  •  

   Wymień media o znacznym zasięgu, przedstawiające konserwatywny światopogląd przed 2015?

   niszowa TV Republika, Radio Maryja, niszowa Gazeta Polska, niszowe DoRzeczy. The end

   @Planeta_odebete2: Sieci, DoRzeczy, TV Republika, Gazeta Polska i TVP aktualnie przedstawiają konserwatywny światopogląd, a przy tym jednocześnie jest to lista najbardziej propagandowych i oderwanych od pługa mediów. Jeśli konserwatyzm = oblężona twierdza, zakłamanie, manipulacje, urojenia to pozostaje tylko współczuć, że prawie połowa dorosłych ludzi w tym kraju ma właśnie taki światopogląd.

  •  

   @kezioezio:

   Sorry, ale nie widzę różnicy między tymi mediami, a TVN czy GW. Pewnie swoim jesteś w stanie wybaczać więcej. Pewnie TVP robi to toporniej, co nie wiadomo w sumie, czy lepiej, czy gorzej. Jak widać, minimalny poziom staranności w sprawianiu wrażenia obiektywizmu więcej i tacy jak ty już się czują ukontentowani.

  •  

   Sorry, ale nie widzę różnicy między tymi mediami, a TVN czy GW

   @Planeta_odebete2: Wypad na czarno, trolu

  •  

   @Planeta_odebete2: Miałbyś rację, gdybyśmy uznali, że prawda leży dokładnie pośrodku i musimy mieć symetryczny przekaz z obu stron, żeby ten środek wyznaczyć.
   Tymczasem skala manipulacji i kłamstw w TVP jest tak ogromna, że nie da się jej z niczym porównać. I to za pieniądze podatników.

   Prawda nie leży pośrodku, tylko tam gdzie leży. A TVP nadaje się już tylko do likwidacji.

  •  

   @Planeta_odebete2:

   Taaa. Przypomnij sobie genezę największych mediów w Polsce.

   Przypominam sobie ze Kaczyńscy i ich partia Porozumienie Centrum za pomocą Fundacji Prasowej Solidarność przejęli w dość śliskich okolicznosciach Ekspress Wieczorny wraz z gruntami i budynkami, na poczatku lat 90. Bardzo popularna gazetę, która padła po tym jak zaczęto ingerować politycznie. Faktycznie bardzo slaby start w nowej rzeczywistości z własna gazetą.

   Gadanie o wolnym rynku w przypadku mediów w kraju świeżo po przemianie ustrojowej, to pieprzenie ignoranta, albo propaganda trolla.

   Albo celowej pomijanie takich drobnych faktów przez Ciebie albo niewiedza

   W praktyce, nie zmieniało to dokładnie niczego.

   Oczywiście ze zmienia gazeta pod kontrola partii nie będzie w nią uderzać, nie będzie publikować dokumentów z afer, zwyczajnie będzie kryć. Doskonale to widać po Gazecie Polskiej. W przeciwieństwie do GW czy TVN które emitowały materiały niekorzystne bo nie były sterowane partyjnie.

   Dalej nie chce Ci się wymieniać, bo innych nie było.

   Taa nie było. I znów nie wiesz o czym mówisz. Bronisław Wildstein, Ziemkiewicz, Anita Gargas. Serio nie chce mi się dalej sprawdzać.