Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wicemarszałek Senatu poucza marszałka Grodzkiego w kwestii otwierania piwa
  #heheszki #humorobrazkowy #senat #piwo

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  Syn budował most i cały czas mu się zawalał, zacząłem się z niego pośmiewywać i mówi do mnie, taki jesteś mądry to sam zbuduj". ( ͡° ͜ʖ ͡°) challenge accepted. #zabawki #dzieci #chwalesie

  odpowiedzi (46)

 • avatar

  #nsfw #wgw #malecyckitezsafajne #cycki #krabynienoszaubran #zwiazki #seks #dupeczki #figuraboners

  Wykopki, proszę, wytłumaczcie mi pewną kwestię, bo po komentarzu

  @mamrotekk nie rozumiem fenomenu dupki, czemu tam?

  Zaczęłam się zastanawiać, o co chodzi z tabu ruchania w dupkę.

  Przecież anal jest super! OK, dla mnie to nie codzienna forma aktywności, ze względu na chociażby fakt, że średnio kręci mnie wizja ruchanka z brązem w tle i wolę się do takiego seksu dobrze przygotować, ale kulturowo jest z tym wciąż jakiś problem.

  Czy boicie się tej formy penetracji? Obawiacie się, że przez zainteresowanie odbytem różowe pomyślą, że macie skłonności homoseksualne? Nie chcecie eksplorować wzajemnie swoich ciał w każdy możliwy sposób?
  Zauważyłam (własne doświadczenia oraz rozmowy z różowymi), że większość mężczyzn w początkowej fazie związku zapewnia, że oni anala nie, że fujki, jednak z biegiem czasu zaczynają mimochodem namawiać kobietę na igraszki w grocie nestle.

  Różowe, często niegotowe, nieoswojone z tematem (bo przecież partner powiedział, że chce, ale żadne z nich nie wpadło na tak oczywistą rzecz, jak omówienie swoich lęków i pragnień) zgadzają się z miłości (ze strachu że zarucha na boku) i wychodzi z tego ból, rozczarowanie, rysa na relacji i przede wszystkim trauma przed dalszą eksploracją tego rejonu. No bo halko, skoro strasznie bolało, to po co się w to bawić, jeśli można po prostu benis into bagina.

  U mnie to przychodziło stopniowo, najpierw palce przy okazji standardowego stosunku, mineta (to słowo jest takie jakieś odpychające) zakończona lizaniem pupy, korki (wibrujące, uwielbiam!).

  Całym serduszkiem zachęcam Was do zabaw z pupą – Waszą również, w końcu męski punkt G jest właśnie tam.. Ale o tym innym razem I Mireczki, nie zapominajcie, że Mirabelka ma prawo takiego stosunku nie chcieć, bać się go, może nawet w jakiś sposób brzydzić – Wy w sumie też! Przecież seks, jakikolwiek, nie jest obowiązkiem. Jeśli jednak widzisz w tym atrakcyjną odmianę – polecam rozmowę, wspólne oglądanie porno- zobaczcie jak dużo czułości (hehe) wymaga bezbolesny anal i do jakiego podniecenia (spoiler)dochodzicie w trakcie.

  pokaż spoiler Ukryty tekst...*To ten moment, kiedy mam ochotę błagać o włożenie kutasa w dupę - intensywność odczuwania każdego ruchu partnera, bliskość, dotyk, zaufanie, akceptacja i często wspólny orgazm - to najprzyjemniejsze uczucie, jakie znam.
  pokaż całość

  odpowiedzi (127)