•  

Zapraszam do zabawy pn. "BINGO - dziś w Wiadomościach", moje propozycje:
    - przypomnienie wszystkich gestów/akcji z czasów władz PO/PSL
    - badania na szybko, że 75% Polaków w sytuacjach stresowych ociera oczy środkowym palcem
    - reportaż, że polska onkologia jest w TOP3 na świecie, a inwestycja w nią to tylko inwestycja w wynagrodzenia dyrektorów szpitali, którzy oczywiście zostali obsadzeni za czasów PO/PSL
    #coztapolska #polityka #pis

•  

@chonasolo: bingo w faktach tvn:
      - przypomnienie że żyjemy w totalitarnym nacjonalistycznym kościelnym kraju
      - przypomnienie że Polacy są coraz biedniejsi i żyje sie coraz gorzej, a wspaniała opozycja jest zwalczana jak za PRL
      - badania z instytutu danych z dupy, że za PO ludzie byli bardziej zadowoleni
      - informacja że PIS wciąż gnębi wolne sądy i niszczy demokrację (w ogóle to w takim tempie niszczenia to juz dawno jej nie ma)

+: maxelm2
    •  

@dave8 Nawet mi ciebie nie żal, symetrysto.

•  

@dave8 No no, niezłe żarty. Problem w tym że wpis to nie ironia tylko przewidywanie kolejnej dawki rządowej sraczki. To nie jest śmieszne, tylko tragiczne że nasz kraj zaraz straci trójpodział władzy, bo takie typy jak ty myślą że wszystko jest ok.

•  

@chonasolo: @dave8: a prawda taka, że z obu was dzbany a PO=PIS ¯\_(ツ)_/¯

+: dave8
    •  

@typeson: hahah bo kiedykolwiek był trójpodział, z postPRLowskimi sądami i sędziami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@wankiel: nikt nie mówił, że jestem za PO :D

+: DOgi
    •  

@chonasolo: kur... racja. Klękam i możesz jebnąć chujem w czoło.

•  

@dave8: Myślisz że weszlibyśmy do Unii i Schengen bez trójpodziału władzy? Gościu to się nie trzyma kupy, Przyłębska jakoś też została sędzią w PRlu. Wyjaśnij mi dlaczego każdy były urzędnik PRLowski który popiera PiS jest ok, a cała reszta jest zła? Dałeś się ogłupić, przykro mi.

•  

@typeson: na papierze to mozemy mieć i czteropodział ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widziałas moze zeby ktokolwiek z PO (byłego AWS i UW) kiedykowliek beknął za miliardy złotych ukradzione w czasie dzikiej reprywatyzacji dóbr państwowych w latach 90-tych !? Wiem że nienawidzisz PISu, ale pozostałe partie to tacy sami lub nawet gorsi złodzieje, przestępcy i komuniści. Wille po całym kraju i za granicą dostali pewnie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@dave8: PiS to obiecał i co? Nagłówki w tvpis do wystarczający dowód?

Wiem że nienawidzisz PISu, ale pozostałe partie to tacy sami lub nawet gorsi złodzieje, przestępcy i komuniści.

Może tak, może nie, nie mierzyłbym wszystkiego jedną miarą czyli PiS albo gorsi, bo porównując afery PO typu zegarek Nowaka z aferami PiSu to jakby zupełnie różne skale. Lata 90. a zwłaszcza AWS to przecież były PO-PIS, łatwo jest rzucić oskarżenie że rozkradli majątek, ale jak było naprawdę? Nie wiem czy pamiętasz tamte czasy, ale nie było wesoło, a każdy zakład państwowy wykupiony nawet za bezcen to były miejsca pracy, a jeszcze w 2004 r. mieliśmy 20% bezrobocia. Wiesz, łatwo jest zrzucać wszystko na kozła ofiarnego, ale wiara w nieomylność PiSu to błąd, każdy kto kocha ojczyznę powinien umieć odrzucić zbędną otoczkę informacyjną i umieć znaleźć fakty. Fakty to nie anonimowe źródła tylko tysiące danych, wydarzeń na świecie i kraju, które sam powinieneś oceniać. Polecam sprawdzać wydarzenie w różnych źródłach od lewa i prawa mając świadomość że np. TVP będzie pro-rządowe a Wyborcza anty-rządowa. Tylko dzięki rozróżnieniu źródeł będziesz w stanie uzyskać szeroki obraz na daną sprawę.

•  

@dave8: Tylko wiesz - TVN jest prywatną stacją i może se gadać co chce, nie płacę za to. TVP natomiast jest stacją publiczną i na prawny obowiązek być OBIEKTYWNA, bo jest utrzymywana z publicznych pieniędzy. Czujesz różnicę?