•  

  Zapraszam do zabawy pn. "BINGO - dziś w Wiadomościach", moje propozycje:
  - przypomnienie wszystkich gestów/akcji z czasów władz PO/PSL
  - badania na szybko, że 75% Polaków w sytuacjach stresowych ociera oczy środkowym palcem
  - reportaż, że polska onkologia jest w TOP3 na świecie, a inwestycja w nią to tylko inwestycja w wynagrodzenia dyrektorów szpitali, którzy oczywiście zostali obsadzeni za czasów PO/PSL
  #coztapolska #polityka #pis

  •  

   @chonasolo: bingo w faktach tvn:
   - przypomnienie że żyjemy w totalitarnym nacjonalistycznym kościelnym kraju
   - przypomnienie że Polacy są coraz biedniejsi i żyje sie coraz gorzej, a wspaniała opozycja jest zwalczana jak za PRL
   - badania z instytutu danych z dupy, że za PO ludzie byli bardziej zadowoleni
   - informacja że PIS wciąż gnębi wolne sądy i niszczy demokrację (w ogóle to w takim tempie niszczenia to juz dawno jej nie ma)

   +: maxelm2
  •  

   @dave8 Nawet mi ciebie nie żal, symetrysto.

  •  

   @dave8 No no, niezłe żarty. Problem w tym że wpis to nie ironia tylko przewidywanie kolejnej dawki rządowej sraczki. To nie jest śmieszne, tylko tragiczne że nasz kraj zaraz straci trójpodział władzy, bo takie typy jak ty myślą że wszystko jest ok.

  •  

   @chonasolo: @dave8: a prawda taka, że z obu was dzbany a PO=PIS ¯\_(ツ)_/¯

   +: dave8
  •  

   @typeson: hahah bo kiedykolwiek był trójpodział, z postPRLowskimi sądami i sędziami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @wankiel: nikt nie mówił, że jestem za PO :D

   +: DOgi
  •  

   @chonasolo: kur... racja. Klękam i możesz jebnąć chujem w czoło.

  •  

   @dave8: Myślisz że weszlibyśmy do Unii i Schengen bez trójpodziału władzy? Gościu to się nie trzyma kupy, Przyłębska jakoś też została sędzią w PRlu. Wyjaśnij mi dlaczego każdy były urzędnik PRLowski który popiera PiS jest ok, a cała reszta jest zła? Dałeś się ogłupić, przykro mi.

  •  

   @typeson: na papierze to mozemy mieć i czteropodział ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widziałas moze zeby ktokolwiek z PO (byłego AWS i UW) kiedykowliek beknął za miliardy złotych ukradzione w czasie dzikiej reprywatyzacji dóbr państwowych w latach 90-tych !? Wiem że nienawidzisz PISu, ale pozostałe partie to tacy sami lub nawet gorsi złodzieje, przestępcy i komuniści. Wille po całym kraju i za granicą dostali pewnie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @dave8: PiS to obiecał i co? Nagłówki w tvpis do wystarczający dowód?

   Wiem że nienawidzisz PISu, ale pozostałe partie to tacy sami lub nawet gorsi złodzieje, przestępcy i komuniści.

   Może tak, może nie, nie mierzyłbym wszystkiego jedną miarą czyli PiS albo gorsi, bo porównując afery PO typu zegarek Nowaka z aferami PiSu to jakby zupełnie różne skale. Lata 90. a zwłaszcza AWS to przecież były PO-PIS, łatwo jest rzucić oskarżenie że rozkradli majątek, ale jak było naprawdę? Nie wiem czy pamiętasz tamte czasy, ale nie było wesoło, a każdy zakład państwowy wykupiony nawet za bezcen to były miejsca pracy, a jeszcze w 2004 r. mieliśmy 20% bezrobocia. Wiesz, łatwo jest zrzucać wszystko na kozła ofiarnego, ale wiara w nieomylność PiSu to błąd, każdy kto kocha ojczyznę powinien umieć odrzucić zbędną otoczkę informacyjną i umieć znaleźć fakty. Fakty to nie anonimowe źródła tylko tysiące danych, wydarzeń na świecie i kraju, które sam powinieneś oceniać. Polecam sprawdzać wydarzenie w różnych źródłach od lewa i prawa mając świadomość że np. TVP będzie pro-rządowe a Wyborcza anty-rządowa. Tylko dzięki rozróżnieniu źródeł będziesz w stanie uzyskać szeroki obraz na daną sprawę.

  •  

   @dave8: Tylko wiesz - TVN jest prywatną stacją i może se gadać co chce, nie płacę za to. TVP natomiast jest stacją publiczną i na prawny obowiązek być OBIEKTYWNA, bo jest utrzymywana z publicznych pieniędzy. Czujesz różnicę?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (18)

 • avatar

  to nie generator
  #tvpis #bekazpisu

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  W dniu dzisiejszym bardzo skutecznie wyleczyłam się z mentalności niewolnika. A właściwie to Szefowa mnie wyleczyła.
  Pracuje z niebieskim w jednej firmie.
  Firma jako tako dobrze nie funkcjonuje od lata ze względu na nierozsądne decyzje finansowe typu 5 aut w leasingu po 3 tysiące sztuka, na co firmę stać nie było, ale prezes z córką i żoną przecież muszą mieć po najnowszym aucie na łebka.
  Do tego ogromne zatory płatnicze.
  Ale po co oszczędzać na reprezentacji, kiedy można po prostu poprosić pracowników o fikcyjne przejście z pełnego etatu na pół i w ten sposób zmniejszyć koszty?
  Mi został pełen etat (bo jako jedyna poza Szefową ogarniam papiery i księgowość), całej reszcie pracowników, w tym mojemu niebieskiemu, "zredukowali" do połowy. Oczywiście kasa i godziny realnie zostały bez zmian.
  W sezonie miało się poprawić, mieli wszystkich znów przenieść na cały etat.
  Dziś Szefowa oznajmiła, że niebieski i kilka innych osób poza mną od 1 marca mają robić po realne pół etatu i znaleźć sobie dodatkową pracę na własną rękę.
  Zgadnijcie kto dostanie jutro dwa wypowiedzenia?

  pokaż spoiler Mój Szef

  Zgadnijcie kto ma w poniedziałek rozmowę o pracę?

  pokaż spoiler Ja

  Zgadnijcie kto za miesiąc zostanie bez żadnego pracownika biurowego?

  pokaż spoiler Mój Szef

  Ja rozumiem wszystko, nawet gdyby dali czas na zastanowienie, a nie "od poniedziałku pół etatu i pół wypłaty, elo". Daliśmy się jebać w dupę bez mydła (24h/7 pod telefonem, tłumaczenie się z nieopłaconych faktur, praca poza godzinami pracy, wykonywanie wszystkich poleceń a nie tylko tych z zakresu swoich obowiązków, wypłaty co miesiąc opóźnione o 2 tygodnie) i taki jest efekt.
  Przynajmniej po czasie widzę zasięg i ogrom swojej własnej głupoty. Tak się śmiałam czytając historie o mentalności niewolnika, sama nie wiedząc, że jestem jednym z nich.

  Tak więc trzymajcie kciuki za moją rozmowę w poniedziałek i za to, żebyśmy jakoś przetrwali okres wypowiedzenia oraz inbe, która jutro się odpierdoli jak tylko Szef dostanie wypowiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler pomijam już całą historię związaną z jego córką, która nie ma szacunku do pracowników

  #pracbaza #przemyslenia #januszebiznesu #januszex
  pokaż całość

  odpowiedzi (142)