Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (14)

 • avatar

  Skrót dzisiejszego briefingu WHO:

  A. Podniesiono globalny poziom zagrożenia z "High" do "Verry High" (najwyższy)

  B. Opracowywanych jest równolegle więcej niż 20 szczepionek (przez różne zespoły). A kilka leków jest w fazie testów klinicznych.

  C. Dziesięć wskazówek dot. na temat tego co może może uczynić lub powinna wiedzieć każda osoba:

  1. Myj często ręce środkami z alkoholem lub wodą z mydłem ponieważ np dotknięcie powierzchni z wirusem, a później twarzy może oznaczać infekcję.

  2. Myj regularnie za pomocą środków dezynfekujących powierzchnie takie jak biurka, blaty kuchenne etc...

  3. Doucz się o koronawirusie mając na uwadze by wiedza pochodziła z zaufanych źródeł takich jak lokalne władze czy lekarze. Pamiętaj że większość zainfekowanych osób wykształca symptomy w postaci gorączki i suchego kaszlu natomiast objawem choroby NIE JEST katar. Większość osób wykształca jedynie łagodne objawy i nie potrzebuje żadnej specjalnej opieki by przejść chorobę.

  4. Nie podróżuj jeżeli masz gorączkę lub kaszel. Jeżeli zachorowałeś podczas lotu powiadom obsługę.

  5. Jeżeli kichasz, to rób to we własny rękaw lub użyj chusteczki. Jeżeli użyłeś chusteczki wyrzuć ją (zakładam że chodzi o jednorazową) i umyj ręce.

  6. Jeżeli masz ponad 60 lat lub jeżeli lub masz choroby układu krążenia lub choroby układu oddechowego lub cukrzycę to masz zwiększone ryzyko wykształcenia stanu ciężkiego podczas choroby. Powinieneś podjąć szczególne środki ostrożności unikając zatłoczonych miejsc i miejsc w których może dojść do kontaktu z osobami chorymi.

  7. Jeżeli źle się czujesz zostań w domu i zadzwoń do lokalnego lekarza. On zada pytania o twój stan zdrowia i historię podróży, a następnie doradzi dalsze postępowanie i/lub skieruje do odpowiedniej jednostki ochrony zdrowia co pozwoli uchronić innych przed zakażeniem. [jakoś tego nie widzę w polskich warunkach]

  8. Jeżeli jesteś chory zostań w domu. Odseparuj się od rodziny. Śpij oddzielnie. Używaj odrębnej zastawy i sztućców.

  9. Jeżeli masz duszności zadzwoń do lekarza i natychmiast poszukuj opieki medycznej.

  10. Jeżeli żyjesz w społeczności dotkniętej wirusem dowiedz się co możesz dla niej zrobić. Przedyskutuj jak pozostać bezpiecznym w swoim miejscu pracy, szkole czy miejscu kultu.

  Link do briefingu: https://twitter.com/WHO/status/123341186911046041

  #2019ncov #covid19 #koronawirus #wirus #who
  pokaż całość

  odpowiedzi (21)

 • avatar

  #nsfw #wgw #malecyckitezsafajne #cycki #krabynienoszaubran #zwiazki #seks #dupeczki #figuraboners

  Wykopki, proszę, wytłumaczcie mi pewną kwestię, bo po komentarzu

  @mamrotekk nie rozumiem fenomenu dupki, czemu tam?

  Zaczęłam się zastanawiać, o co chodzi z tabu ruchania w dupkę.

  Przecież anal jest super! OK, dla mnie to nie codzienna forma aktywności, ze względu na chociażby fakt, że średnio kręci mnie wizja ruchanka z brązem w tle i wolę się do takiego seksu dobrze przygotować, ale kulturowo jest z tym wciąż jakiś problem.

  Czy boicie się tej formy penetracji? Obawiacie się, że przez zainteresowanie odbytem różowe pomyślą, że macie skłonności homoseksualne? Nie chcecie eksplorować wzajemnie swoich ciał w każdy możliwy sposób?
  Zauważyłam (własne doświadczenia oraz rozmowy z różowymi), że większość mężczyzn w początkowej fazie związku zapewnia, że oni anala nie, że fujki, jednak z biegiem czasu zaczynają mimochodem namawiać kobietę na igraszki w grocie nestle.

  Różowe, często niegotowe, nieoswojone z tematem (bo przecież partner powiedział, że chce, ale żadne z nich nie wpadło na tak oczywistą rzecz, jak omówienie swoich lęków i pragnień) zgadzają się z miłości (ze strachu że zarucha na boku) i wychodzi z tego ból, rozczarowanie, rysa na relacji i przede wszystkim trauma przed dalszą eksploracją tego rejonu. No bo halko, skoro strasznie bolało, to po co się w to bawić, jeśli można po prostu benis into bagina.

  U mnie to przychodziło stopniowo, najpierw palce przy okazji standardowego stosunku, mineta (to słowo jest takie jakieś odpychające) zakończona lizaniem pupy, korki (wibrujące, uwielbiam!).

  Całym serduszkiem zachęcam Was do zabaw z pupą – Waszą również, w końcu męski punkt G jest właśnie tam.. Ale o tym innym razem I Mireczki, nie zapominajcie, że Mirabelka ma prawo takiego stosunku nie chcieć, bać się go, może nawet w jakiś sposób brzydzić – Wy w sumie też! Przecież seks, jakikolwiek, nie jest obowiązkiem. Jeśli jednak widzisz w tym atrakcyjną odmianę – polecam rozmowę, wspólne oglądanie porno- zobaczcie jak dużo czułości (hehe) wymaga bezbolesny anal i do jakiego podniecenia (spoiler)dochodzicie w trakcie.

  pokaż spoiler Ukryty tekst...*To ten moment, kiedy mam ochotę błagać o włożenie kutasa w dupę - intensywność odczuwania każdego ruchu partnera, bliskość, dotyk, zaufanie, akceptacja i często wspólny orgazm - to najprzyjemniejsze uczucie, jakie znam.
  pokaż całość

  odpowiedzi (127)