Wpis z mikrobloga

Powiedzmy, że zarabiasz 4 000 zł na rękę. To daje 48 000 zł rocznie. Przez całe życie zarobisz ok. 2 160 000 zł
#pis wczoraj lekką ręką przyznał Kurskiemu dodatkowe 2 000 000 000 zł na szerzenie propagandy i hejtu w #tvpis.

1 852 takich jak Ty, musiałoby zapier#alać całe życie, żeby #pis przez rok mógł wmawiać ludziom, że dzięki nim Polska staje się potęgą, a wszelkie problemy są winą opozycji.

#propaganda #neuropa
Pobierz FlasH - Powiedzmy, że zarabiasz 4 000 zł na rękę. To daje 48 000 zł rocznie. Przez ca...
źródło: comment_15816754425wkkInL0MLiulrGyzBLLha.jpg
  • 66
@Neubert mi się nie podoba właśnie wszystko co opisałeś. Bo ja wiem kto daje na to wszystko, Ci którzy pracują i próbują coś osiągnąć. Serio uważasz że np taka 13 jest dobra? Skoro tak to czemu renty/emerytury są opodatkowane podatkiem dochodowym? Czemu zamiast zlikwidować ten podatek daje się 13? Bo takich jak ty się trzyma za pysk właśnie takimi 500plusami czy 13stkami. A wtedy można robić co się chce, kupować za mld
@leynamur: może wiesz jaki kandydat zaproponował zlikwidowanie dochodowego od emerytur? To jest tak #!$%@? podatek że masakra. Skoro kiedyś potrącono dochodowy od dochodu z którego została pobrana składka emerytalna to teraz jest to opodatkowywane przy wypłacie emerytury drugi raz...