Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki. Jestem chory i postanowiłem zorganizować rozdajo, jakiego jeszcze na wykopie nie było! Nie miałem dziś co robić na L4, więc znalazłem trochę śmieci, którymi chętnie się z wami podzielę! Zasady są proste. W rozdajo biorą udział osoby plusujące ten wpis oraz obserwujące mój profil. Losowanie 19.02.2020 o 20:20. Zielonki i osoby wrzucające Koterskiego jako Kubice out. Do wygrania to co na kolażu, zdjęcia w wyższej rozdzielczości w komentarzu do wpisu.
    1. Buty Nike, streetwear mocno, priceless
    2. Pendrive Kingston 32GB USB 3.0
    3. Książka szanownego Pana Roberta Makłowicza C.k. kuchnia z autografem - priceless
    4. Okulary Ray-Ban RB 4175 kupione na kodano - nie podoba mi się zielone zabarwienie szkieł
    5. Nowy, nieużywany głośnik BT Transmart Element T4. Podobno niezniszczalny. Rzucaliśmy takim samym w jeziorze, a muzyka nadal grała.
    6. Zegarek US Polo Assn - kupiony na Lounge za około 600 krzyży. Opaska jest za luźna i go nie używam. Rose gold. Można przyszpanować przy jakiejś przyjezdnej
    7. 100 sztuk spinaczy biurowych
    8. Świeżutki i nowy banknot o nominale 10PLN
    9. Świeżutki i nowy, pachnący Władysław Jagiełło o nominale 100PLN
    10. Unikalny sweter z przepięknym reniferem. Nieużywany. Rozmiar XL. Medicine chyba.
    Wylosowanych zostanie 10 osób. Każda z nich wygra inną nagrodę. Jeśli wpis osiągnie 7000 plusów dorzucam kolejne dwa banknoty o nominale 10PLN oraz 100PLN, czyli wylosuję osób 12. Wysyłka paczkomatem na mój koszt. Jeśli ktoś jest napalony, to mogę sprzedać coś z tych rzeczy, odzywajcie się na PW. Powodzenia misiaczki
    #rozdajo #cebuladeals #glupiewykopowezabawy #zadarmo #promocje #konkurs #pieniadze #streetwear #ubrania #zegarki #okulary #modameska #elektronika #ksiazki #buty
    pokaż całość

odpowiedzi (61)

Patrząc na ostatnie akcje TVP dochodze do wniosku, że prędzej czy później później osiągniemy punkt krytyczny i ktoś w studio, na żywo wysra się na zdjęcie polityka opozycji lub nielubianego dziennikarza.

Dajcie znać jak moja przepowiednia się spełni.

#tvpis #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa

odpowiedzi (27)

• odpowiedzi (18)