Gorące dyskusje ostatnie 12h

Panie, my podpisali, my zapłacili a dalej nic nie umiemy XD
    Płacić 12 kafli żeby zostać klepaczem kodu który po roku dalej nic nie umie i mieć pretensje nie do siebie (ʘ‿ʘ)

#bootcamp #naukaprogramowania #logikarozowychpaskow ale tez #logikaniebeskichpaskow

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (58)

Powiedzcie mi kto ma racje bo już mnie to wkurwia. Mam 19 lat, niedługo 20 i mieszkam z rodzicami. Mama zaszła w ciąże, według nich planowaną. Urodziła, brat już ma rok. Matka oczekuje ze w czasie wolnym od pracy i szkoły będę go pilnował. Bez żadnego poinformowania budzi mnie na przykład o 6 następnego dnia, kiedy ja z pracy wróciłem o 2. Jakakolwiek odmowa wiąże się z spiną i drama z jej strony. Według mnie to jest jej dziecko, mnie nie pytał się nikt o zdanie a teraz oczekuje się codziennej pomocy. Gdyby to były tylko pewne sytuacje to bym zrozumiał. Jestem w końcu ich dzieckiem a nie sytuacja kiedy maja na mnie w pełni wyjebane i jeszcze maja pretensje co do tego ze nie robię wszystkiego z uśmiechem na ustach. #rodzina #zalesie #rodzice #kiciochpyta #logikarozowychpaskow pokaż całość

odpowiedzi (116)

• odpowiedzi (8)