Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nie ma co już się zastanawiać, na pewno ktoś jest już nosicielem wirusa w Polsce. Niestety polska mentalność nie pozwala ograniczyć tego typu epidemii z prostego powodu. Zakompleksione społeczeństwo nie będzie nosić maseczek, ponieważ "co pomyśli sobie ten random metr ode mnie w autobusie?". Co powie Jola z 1 piętra, jak mnie zobaczy w maseczce? "Jestem stara, nie będę nosić bzdur na sobie, bo co powie sąsiad".

  Najlepszym rozwiązaniem mieć teraz domek na wsi, w odległości przynajmniej kilkunastu metrów od innych. Wystarczy zrobić zakupy i siedzieć w domu. Gorzej w miastach, gdzie różne sraki dotykają klamek. Dotykają przyciski na domofonach itp, kaszlą w autobusach, tramwajach. Zapowiada się fantastyczny marzec.

  #koronawirus #polska #chiny #2019ncov
  pokaż całość

  odpowiedzi (122)

 • avatar

  Wyobrażacie sobie musi czuć teraz Wilder? Od kilku lat ciężko zapierdala na treningach, wylewa siódme poty, żeby być najlepszym na świecie. W między czasie Fury sobie chla, ćpa, rucha dziwki, zmaga się z depresją i otyłością Wraca sobie po 2 latach jakby nigdy nic i rozpierdala go jak nowicjusza. xD
  #boks #sport

  odpowiedzi (56)

 • avatar

  Cyber Marian. Szkalujesz - plusujesz!
  #cybermarian #patologia

  odpowiedzi (51)