•  

  Kiedyś obserwowalem na Facebooku profil młodego Wildsteina, gdzieś od czasów inwazji rosyjskiej na Ukrainę. Przekazywał dużo ważnych informacji w temacie i był osobą zaangażowaną w pomoc naszemu wschodniemu sąsiadowi. Krótko po wyborach w 2015 roku wypowiedzi na jego profilu zaczęły się mocno zmieniać, nie tyle co zwiększyła się ilość wpisów politycznych ale znacząco zmienił się ich charakter. Potem trafił do TVP i już kompletnie odpłynął.

  No właśnie, w 2016 roku myślałem że Wildsteina dopadła polityczna gorączka objawiająca się głównie bezkrytyczną wiarą w obóz Dobrej Zmiany. Tego, co się dzieje z nim dziś, nie da się nawet w żaden sposób skomentować. To nie jest wiara, to nie są poglądy, to już najzwyczajniejszy w świecie fanatyzm.

  Przykre.

  #polska #polityka #neuropa #4konserwy #tvp

  źródło: comment_158167364644hGsKDCvAF0RHSTT0veul.jpg

  •  

   @wolodia: On już wcześniej był zafiksowany. W 2014 roku po pijaku atakował rysownika Jurka Wasiukiewicza. Miłość do alkoholu wciąż w nim mocna.

  •  

   @PatologiiZew: Być może Facebook tak mocno filtrował jego posty albo nie przykładałem do tego szczególnej uwagi, ale do połowy 2015 roku Wildstein sprawiał wrażenie dość ogarniętej i normalnej osoby. Fanatyzm nie rodzi się z dnia na dzień, ale postęp jest zdecydowany.

  •  

   @wolodia: też czasem zajrzę na jego twittera. Wg mnie to jest już choroba psychiczna. Z nim jest chyba jeszcze gorzej niż Ziemkiewiczem i matką kurką.